Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pampers newborn

Pampers newborn

 

   Dopřejte svému dítěti pohodlné pampers newborn a udělejte miminku radost.Nejlepší recenze na pampers newborn potvrzují vysokou kvalitu dětských plínek. Moderní pampers newborn využívá stále více maminek a miminek nejen v Německu, Francii, Itálii či Rakousku, ale také u nás. Extrémně funkční dovozové pampers newborn se vyznačují naprostou absorpční a sací vlastností.

  Tvarově uzpůsobené pampers newborn dokonale drží na malém tělíčku a umožňují snadný pohyb. Jedinečný design pampers newborn dokonale vyhovuje potřebám dítěte. Tyto úsporné pampers newborn a rovněž ekonomicky výhodné pelny s naprostým pohodlím udržují děti v dobré náladě po celou dobu. Ve dne i v noci.

  Vytvořte si on-line objednávku na pampers newborn právě teď a získejte pampers newborn za akční cenu ve výprodeji . Skvělé pampers newborn dodáme do všech velkých i malých měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž si pampers newborn můžete nechat poslat do měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzni, Liberec a na další místa po celé České republice.