Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pampers premium

Pampers premium

 

  Získejte dokonalé pampers premium a ušetřete své peníze na další dětské potřeby.Velmi pozitivní recenze na pampers premium řadí tyto prvotřídní plenky ke špičce na trhu. Lehounké pampers premium používá mnoho maminek a miminek hlavně v Německu, Francii, Itálii či Rakousku.

  Extrémně funkční pleny pampers premium jsou proslulé pro dokonalé absorpční a sací materiály. Pohodlný anatomicky tvarované pampers premium drží na malém tělíčku a neztrácejí tvar. Moderní design to jsou pampers premium. Umožňuje kojenců, batolatům a miminkům vůbec velmi snadný pohyb. Tyto laciné pampers premium a ekonomicky výhodné pelny s mimořádným pohodlím udržují děti v dobré náladě po celý den.

  Nakupte si nyní pampers premium online v našem internetovém e-shopu za nejlepší a nejlevnější cenu na trhu. pampers premium dovezeme do všech velkých i malých měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám pampers premium doručíme kurýrem přímo do Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Liberce a na další místa v republice.