Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Pampers sleep and play

Pampers sleep and play

 

   Dokonale absorbční pampers sleep and play uchovají dětskou pokožku v suchu a teple.Velmi pozitivní recenze na pampers sleep and play řadí tyto prvotřídní plenky ke špičce na trhu. Lehounké pampers sleep and play používá mnoho maminek a miminek hlavně v Německu, Francii, Itálii či Rakousku. Extrémně funkční pleny pampers sleep and play jsou proslulé pro dokonalé absorpční a sací materiály.

   Pohodlný anatomicky tvarované pampers sleep and play drží na malém tělíčku a neztrácejí tvar. Moderní design to jsou pampers sleep and play. Umožňuje kojenců, batolatům a miminkům vůbec velmi snadný pohyb. Tyto laciné pampers sleep and play a ekonomicky výhodné pelny s mimořádným pohodlím udržují děti v dobré náladě po celý den.

  Nakupte si nyní pampers sleep and play online v našem internetovém e-shopu za nejlepší a nejlevnější cenu na trhu. pampers sleep and play dovezeme do všech velkých i malých měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám pampers sleep and play doručíme kurýrem přímo do Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Liberce a na další místa v republice.