Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Pampers splashers

Pampers splashers

 

   Německé pampers splashers potěší každé miminko.Krásné recenze na pampers splashers , které používá mnoho maminek na mateřské dovolené pro svá malá miminka. Tyto nejlepší pampers splashers využívá mnoho rodičů pro své ratolesti nejen v Německu, Francii, Itálii či Rakousku, ale také u nás.

Vynikající pampers splashers se vyznačují naprostou absorpční a sací schopností. Tvarově dokonalé a funkční pampers splashers mají ergonomický tvar a umožňují dětem snadný a neomezený pohyb. Moderní design pampers splashers odpovídá potřebám malého miminka. Ekonomicky výhodné pampers splashers a rovněž levné pelny z Německa poskytují požadované pohodlí a sucho.

  Jsou ideální jak na noc tak pro denní aktivity. Objednejte si tyto perfektní pampers splashers on-line v našem německém e-shopu za nejlepší možnou cenu. pampers splashers dodáváme do všech měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám pampers splashers doručíme kurýrem přímo do domu v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci a na další místa.