Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pasta na zuby Parodontax

Pasta na zuby Parodontax

Zahnpasta Naturlich Weiss, 75 ml

Vynikající pasta na zuby Parodontax s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní pasta na zuby Parodontax je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící pasta na zuby Parodontax již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá pasta na zuby Parodontax je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní pasta na zuby Parodontax působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená pasta na zuby Parodontax proti parodontóze nebo účinná pasta na zuby Parodontax proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání.

Protibakteriální pasta na zuby Parodontax rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen. Tato pasta na zuby Parodontax pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu pasty na zuby Parodontax online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše pasta na zuby Parodontax v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná pasta na zuby Parodontax je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop pasty na zuby Parodontax Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší pastou na zuby Parodontax z Německa.

Oblíbená je rovněž přírodní pasta na zuby Parodontax nebo bio pasta na zuby Parodontax. Kvalitní přírodní pasta na zuby Parodontax je ideální pro děti. Online nákup pasty na zuby Parodontax je velmi snadný. Doprava pasty na zuby Parodontax je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší pastou na zuby Parodontax doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.