Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pasta na zuby Theramed

Pasta na zuby Theramed

Theramed, zubní pasta 2in1 Mizellen, 75 ml

Vynikající pasta na zuby Theramed s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní pasta na zuby Theramed je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící pasta na zuby Theramed již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá pasta na zuby Theramed je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní pasta na zuby Theramed působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená pasta na zuby Theramed proti parodontóze nebo účinná pasta na zuby Theramed proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání. Protibakteriální pasta na zuby Theramed rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen. Tato pasta na zuby Theramed pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu pasty na zuby Theramed online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby.

Naše pasta na zuby Theramed v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná pasta na zuby Theramed je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop pasty na zuby Theramed Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší pastou na zuby Theramed z Německa. Oblíbená je rovněž přírodní pasta na zuby Theramed nebo bio pasta na zuby Theramed. Kvalitní přírodní pasta na zuby Theramed je ideální pro děti.

Online nákup pasty na zuby Theramed je velmi snadný. Doprava pasty na zuby Theramed je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší pastou na zuby Theramed doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.