Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Persil 5,5kg z Německa

                             

Persil z Německa_1

Persil 5,5kg z Německa

 

 

 

Persil Univerzální prací prášek 6,5 kg 100 dávek
 
 
Kvalitní Persil Univerzální prací prášek 6,5 kg- 100 dávek z Německa
 
 
 
 

Vynikající universální prášek na praní Persil je spolehlivou, důvěryhodnou, účinnou a úspěšnou značkou mezi pracími prostředky, pracími prášky a gely a kapslemi, již více než 100 let a spojuje v sobě velký prací výkon, a jedinečnou a účinnou formuli, která rychle působící do hloubky vlákna a nesmlouvavě odstraňuje zašlé fleky, skvrny a ostatní nečistoty již při prvním použití.

Persil Color prací gel s vůní levandule, 20. dávek
 
Persil Color prací gel s vůní levandule, 20. dávek - z dovozu
 
 
 
 

Báječná a dlouhou dobu trvající vůně levandule. Nové úspornější balení levandulového Persilu - 20 pracích dávek! Německý Persil je tekutý koncentrovaný prací gel s velmi silným a účinným odstraňovačem i starých skvrn od rajčat, přesnídávek, oleje nebo různých druhů ovoce a zeleniny.

 
Persil Color prášek na praní 100 dávek XXL 6,5 kg (nový)  - originál z Německa
 
Persil Color prášek na praní 100 dávek XXL 6,5 kg z dovozu
 
 
 
 

Německý Persil je nejlepší prací gel na německém trhu. Potvrzuje to mnoho nezávislých a opakujících testů a také recenze spokojených uživatelů, zejména hospodyněk v domácnostech. Ideální rodinný prací gel. Již malé množství pracího prášku Persilu vyčistí to co jiné prostředky nedokáží. Tento německý prášek na praní obsahuje 100 velmi účinných a čistících pracích dávek, které si poradí se skvrny od kafe, džemu a ovoce nebo zeleniny, od hlíny a mastnoty. Persil čistí do hloubky vlákna a současně je k němu šetrný a nepoškozuje ho. Persil Color je stálobarevný prací prostředek lety otestovaný a recenzemi potvrzený. Kupte nyní online v našem E-shopu drogerie z Německa a Rakouska a vyzkoušejte ho doma i Vy. 

 
Persil 360° prací gel na barevné prádlo, 100 dávek, 5 l
NOVÝ 
Persil prací gel na barevné prádlo, 100 dávek, 5 l
 
 
 

Persil Color gel je velmi oblíbený prací prostředek. Dokonale vhodný na barevné prádlo, již při nízkých teplotách praní. Tento německý Persil se  velmi rychle se rozpouští a odstraňuje zašlé skvrny a nečistoty a zanechává úžasně voňavé a svěží prádlo a oblečení. S lehkostí odstraní skvrny od potu, krve nebo propisky.

 
Persil Univerzální prací gel, 70 dávek, 3,5 l
AKČNÍ NOVINKA
Německý Persil Univerzální prací gel, 70 dávek, 3,5 l 
 
 

Gel na praní Persil je velmi účinný a spolehlivý prací prostředek na dokonale svěží a čisté prádlo. Extra silná a účinná látka, která je součástí tohoto oblíbeného pracího gelu působí na vlákno prádla s okamžitou účinností a čistícím efektem. Prací gely Persil patří k nejlepším čistícím přípravkům na německém a rakouském trhu. Persil Universal vyčistí skvrny a mastné fleky od borůvek, oleje nebo rajčat či trávy. Krásné recenze uživatelů značky Persil potvrzují, jak osvědčený tento gel na praní je.

Persil Duo Caps Universal gelové kapsle 18 ks, 450 g
 
Jedinečný Persil Duo-Caps Universal gelové kapsle 18 ks, 450 g
 
 

Účinný německý Persil je koncentrovaný předdávkovaný prací prostředek s efektivním tekutým odstraňovačem skvrn na bílé prádlo, vhodný pro všechny druhy skvrn, od kávy, borůvek, čokolády, kečupu nebo od zmrzliny. Kvalitní Persil Duo-Caps zničí škodlivé bakterie a postará se aby bylo prádlo čisté a příjemně voňavé. Balení obsahuje 16 velmi účinných dávek. Objednejte nyní online v našem obchodu a užijte si praní s tímto skvělým pomocníkem.

Persil Power mix univerzální gelové kapsle 18 ks, 423 g
 
Nové Persil Power mix univerzální gelové kapsle 18 ks, 423 g
 
 
 

POZOR!! Persil POWER-MIX caps. Používáte raději prací prášek nebo gel na praní? Vyzkoušejte naše nové silné speciální kapsle pro dokonalé praní i velmi špinavého a zašlého prádla. Ideální proti flekům, skvrnám od mastnoty. Snadné praní již při nízkých teplotách. Vítěz nezávislých testů. 

 
Persil Color prací prášek 4,55 Kg 70 dávek
 
AKCE
Persil Color prací prášek 4,55 Kg - 70 dávek
 
 
 

Nejlepší a nejúčinnější prací prášky z Německa Persil. Perfektně čisté a voňavé prádlo. Potvrzeno testy a recenzemi maminek v domácnosti.

Okamžité odstranění staré špíny a bakterií. Zachování barev a dokonalá svěžest zahraničního Persilu. Stejně jako ostatní Persily z dovozu, obsahují antibakteriální čistící formuli. Účinek se dostavuje již při praní na 30°C. Objednejte v našem německém eshopu a uvidíte.

Persil Univerzální prací gel 25 dávek, 1,25 l
 
Persil Univerzální prací gel 25 dávek, 1,25 l
 
 
 
 

Kvalitní a laciný Persil Univerzální gel na praní prádla a oblečení je spolehlivý pomocník v domácnostech, kde si potrpí na dokonale čisté a voňavé prádlo. Extra silný účinek speciálně vyrobené čistící formule okamžitě reaguje při relativně nízkých teplotách. Tento levný Persil si můžete objednat v našem obchodu přes internet. Persil je extrémně šetrný k prádlu a nepoškozuje jeho strukturu a vlákna. Má vynikající recenze spokojených zákazníků po celém světě. 

Persil Univerzální prací prášek 4,55 Kg 70 dávek
 
Persil Univerzální prací prášek 4,55 Kg - 70 dávek
 
 

Persil je spolehlivou volbou při umazaném oblečení od malin, borůvek, kečupu či jahod a dalšího ovoce. Velmi účinně si poradí rovněž s mastnými skvrnami a fleky od oleje, kečupu, hořčice nebo od propisky a inkoustu.

 
Persil Duo Caps Color gelové kapsle 18 ks, 450 g
 
Persil Duo-Caps Color gelové kapsle 18 ks, 450 g
 
 
 
 

Persil koncentrovaný silný prací prostředek s tekutým odstraňovačem skvrn na bílé prádlo, vhodný pro všechny typy prádla a oblečení.

Tyto extra účinné kapse začínají působit již při 20°C a poradí si i s velmi špinavým a flekatým prádlem. Dokonale prádlo vyperou a provoní. Praní s německými kapslemi Persil Duo-Caps je zábava, potěšení a hraní. Persil je nejpoužívanější německá drogerie za rozumné peníze. Vynikající poměr kvalita x výkon.

 
Persil Sensitive Gel pro citlivou pokožku, 70 dávek, 3,5 L2
 
Persil Sensitive Gel pro citlivou pokožku, 70 dávek, 3,5 L
 
 

Persil Sensitive Gel je určen zejména pro lidi s citlivou pokožkou, alergiky a děti. Německý Persil Sensitive Gel neobsahuje žádná barviva a je vyvinut tak, aby ho mohli používat lidé, kteří jsou na běžné prací gely a prostředky alergický. Pokožka alergiků a malých dětí je velmi citlivá a proto je dobré po použití tohoto speciálního gelu sledovat, zda se neprojevuje nějaké alergická reakce. V tom případě gel nadále nepoužívejte a poraďte se se svým lékařem. U většiny lidí by tento kvalitní prací gel Persil neměl vyvolávat nežádoucí účinky, jako je svědění a vyrážka. Svěží vůně a čistě vyprané prádlo od skvrn a nečistot je pravý důvod proč je tento prací prostředek z Německa velmi oblíbený a používaný v rodinách s malými děti a alergiky. Každá maminka ocení šetrnost a účinnost těchto voňavých pracích gelů Persil.

Persil Sensitive Gel pro citlivou pokožku, 20 dávek, 1 L  - originál z Německa
 
Persil Sensitive Gel pro citlivou pokožku, 20 dávek, 1 L
 
 

Nové úspornější balení vystačí na 20 pracích dávek! Persil Sensitive Gel 20 PD je určen zejména pro lidi s citlivou pokožkou, alergiky a děti. Německý Persil Sensitive Gel neobsahuje žádná barviva a je vyvinut tak, aby ho mohli používat lidé, kteří jsou na běžné prací gely a prostředky alergicky reagující. Hebká pokožka alergiků a malých dětí je velmi citlivá a proto je dobré po použití tohoto speciálního gelu sledovat, zda se neprojevuje nějaké alergická reakce. V tom případě gel Persil Sensitive nadále nepoužívejte a poraďte se se svým obvodním lékařem. U valné většiny lidí by tento kvalitní prací gel Persil neměl vyvolávat nežádoucí a neočekávané účinky, jako je podráždění, svědění a vyrážka. Příjemná svěží vůně a čistě vyprané prádlo od skvrn a nečistot je pravý důvod proč je tento prací prostředek z Německa a Rakouska velmi oblíbený a používaný v rodinách s miminky, malými dětmi a alergiky.

Persil Color prací gel, 70 dávek, 3,5 l
Persil Color prací gel, 70 dávek, 3,5 l
 
 
 
 

Pesil je navržen pro špičkové praní a uchování zářivých barev. Síla a účinnost složení německého Persilu je lety ověřená a vyzkoušená. Vysoká koncentrace účinných látek a přitom ohleduplnost a šetrnost k vláknům oděvů a oblečení je důvod, proč stále více žen nakupuje prací produkty Persil. Persil Color 70 PD čistí již při nízké teplotě a poradí si se zašlou špínou a nepříjemným zápachem. Persil je nejpoužívanější a v mnoha směrech nejlepší prací drogerií z Německa. Pokud jste si ušpinili tričko nebo mikinu od marmelády, medu nebo kávy, je Právě Persil Color ten, kdo Vám problém rychle a snadno vyřeší. Persil z dovozu a zejména ze západu je volba, která vás nadchne. Vyzkoušejte tento zázračný prací přípravek a uvidíte. Prací přípravky Persil jsou často nabízeny za akční nejlevnější ceny na trhu. Tak neváhejte a udělejte nákup, který Vás potěší.

ssaasaq
 
Persil Color gel Frischer Wasserfall 25 dávek, 1,25l
 
 

 Hezky pere a  příjemně voní čerstvou vůní vodopádů. Extra silný Persil Color se dokonale postará o Vaše prádlo a oblečení. Persil Color je určen pro západní trh! Snadno si poradí s nepříjemný odérem a propoceným tričkem či mikinou. Každý člen rodiny ocení svěží a příjemnou vůni u čistého oblečení.

Persil Color Megaperls, 15
 
Persil Color Megaperls, 15. dávek
 
 

Prací prášek na barevné prádlo. Mega perly Persil Color 15 PD je prvotřídní prací prostředek na barevné prádlo s novou silnou formulí pro zářivé barvy a dokonale čisté praní. Snadno si poradí s totálně špinavým a zapáchajícím prádlem a oblečením. Výsledkem použití přípravku Persil Color Megaperls je čisté prádlo bez zápachu a s úžasnou a svěží vůní.

Persil Duo Caps Color gelové kapsle 18 ks, 450 g
 
Persil Duo-Caps Color gelové kapsle 30 ks, 690 g
 
 

Persil koncentrovaný předdávkovaný prací prostředek s tekutým odstraňovačem skvrn na bílé prádlo, vhodný pro  odstranění všech možných skvrn. Jako jsou skvrny od trávy, hlíny, ale také olejů, rajčat nebo propisovačky. Okamžitě účinkuje obsah kapslí již při prvním použití a reaguje hluboko uvnitř špinavého vlákna prádla. Trička, Košile, mikiny a spodní prádlo po vyprání v kaplsích Persil Duo Caps je dokonale čisté a voňavé.

 

 

Persil Power mix COLOR gelové kapsle 18 ks, 423 g
 
 
Persil Power mix COLOR gelové kapsle 18 ks, 423 g
 
 

Novinka! S Persilem POWER-MIX caps již nemusíte řešit dilema, zda použít prací prášek nebo gel. Speciální kapsle odstraní všechny skvrny od krve, skvrny od potu nebo od červeného vína. Velmi silné a účinné složení kapslí překvapí každou ženu a maminku, která se pravidelně stará o čistotu celé rodiny. Vynikající prací kapsle Persil za nejnižší akční cenu si můžete zakoupit v našem online eshopu německé drogerie.

Persil Professional Color prací gel 100 dávek, 5 l
 
Persil Professional Color prací gel 100 dávek, 5 l
 
 

Persil Color gel je určený na barevné prádlo. Dokonale a velmi rychle se ve vodě rozpouští. Odstraňuje zápach a skvrny od rzi, od borůvek a potu a zanechává báječně čisté a vonící prádlo, které si s radostí obléknete. Persil Professional Color je stálobarevný a patří mezi nejvce prodávané prací gely v Německu a Rakousku.

Persil Professional Color prací prášek 6,5 kg
 
Persil Professional Color prací prášek 6,5 kg
 
 

Prací prášek pro profesionály Persil Professional Universal na praní barevného prádla. Efektivně odstraňuje skvrny od trávy, čokolády, propisky, různého mastného tuku, ovoce jako jahod, borůvek nebo zeleniny - rajčat, mrkve či kávy a červeného vína. Perfektní domácí pomocník se špinavým tričkem, kalhoty nebo mikinou. Ekonomické balení za rozumnou cenu, zejména pro větší rodiny s dětmi.

Persil Professional Universal prací prášek 6,5 kg2
 
Silný prací prášek Persil Professional Universal prací prášek 6,5 kg
 
 

Velmi silný prací efekt a účinná prací složka, to je Persil Professional Universal na praní světlého i barevného prádla. Ptáte se jak odstranit skvrny z prádla? Efektivně odstraňuje skvrny od tuku, ovoce, kávy, ale i od inkoustu od propisky nebo pot a nepříjemný zápach. Německý Persil Professional pro profesionální praní. Špičkové prací prostředky Persil Professional můžete objednat v našem eshopu drogerie z Německa.

Persil Professional univerzální prací gel 100 dávek, 5 l
 
Persil Professional univerzální prací gel 100 dávek, 5 l
 
 

Nové koncentrovanější složení! Persil spolehlivě vypere zapocené a nepříjemně páchnoucí oblečení, stejně tak umazané tričko nebo mikinu od omáčky, kečupu nebo dalších mastných pokrmů. Vynikající čistící účinek a svěže voňavé vyprané prádlo. Německý nebo Holandský Persil Professional pere s jistotou profesionála. Velmi vhodný prášek na praní pro celou rodinu, v ekonomickém a laciném balení. Nákup na jistotu.

Persil Sensitive Megaperls 1,48 kg, 20 pracích dávek
 
Persil Sensitive Megaperls 1,332 kg, 18 pracích dávek
 
 

Prací prášek pro citlivou pokožku miminek a alergiků. Persil Sensitive byl speciálně vyvinut pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Zejména maminky malých dětí a miminek si oblíbí tohoto domácího pomocníka. Navíc spolehlivě odstraní zašlou špínu a skvrny ze špinavého dětského oblečení. Persil Sensitive Megaperls patří k nejprodávanějším pracím prostředkům z dovozu.

Persil Universal Megaperls, 15
 
Persil Universal Megaperls, 15. dávek
 
 

Vysoce koncentrovaný Persil Universal megaperls 15 PD poskytuje maximální čistící schopnost v mnohem nižších dávkách než klasické prací prostředky

Persil Universal Megaperls, 20. dávek 1,48 Kg  - originál z Německa
 
Persil Universal Megaperls, 20. dávek 1,48 Kg
 
 

 Vysoce koncentrovaný Persil Universal megaperls 20PD zajišťuje maximální čistící schopnost v mnohem nižších dávkách než běžné prací prostředky. Pověstná síla se kterou působí hluboko ve špinavém vlákně a důslednost čištění je ověřena nezávislými testy. Tyto perly jsou účinné i tam, kde běžné prací prostředky selhávají.

 
Persil Univerzální gel na praní pro usnadnění žehlení 18 PD, 1,314
 
Persil Univerzální gel na praní pro usnadnění žehlení 18 PD, 1,314
 
 
 
 

Gel na praní prádla z Německa, Persil Univesal. Vysoká čistota vypraného prádla a snadné žehlení, 18 pracích dávek. Tento kvalitní Persil, Čistota a snadné žehlení umožňuje velmi snadné žehlení krásně vypraného a svěže vonícího prádla. Oblíbený a často nakupovaný gel v mnoha zahraničních domácnostech. Poradí si i se zašlou špínou a nepříjemných pachem.

Persil univerzální prací gel s esenciálními oleji 28 PD, 1,848 l
 
New Persil univerzální prací gel s esenciálními oleji 28 PD, 1,848 l
 
 

Nový prací gel Persil s novou čistící formel, má opět o něco lepší prací,čistící a bělící vlastnosti, než konkurenční produkty jiných značek pracích prostředků. Samozřejmostí je perfektně čisté, vyprané prádlo a přirozeně jemná vůně. Určeno pro pravidelné praní prádla bez ohledu na jeho barvu.

Persil 360° univerzální prací gel, 100 dávek, 5 l
NOVINKA
 
Persil univerzální prací gel, 100 dávek, 5 l
 
 

Persil 100 PD je spolehlivý a výkonný prací gel do každé domácnosti. Ideální na bílé i barevné prádlo. S dokonalou jistotu odstraní špínu a skvrny z prádla a navíc příjemně a dlouho voní.

  •  

Kupte si účinný Persil 5,5kg z Německa. Tento nejprodávanější Persil 5,5kg z Německa je čistící prací prostředek pro běžné prádlo a oblečení. Otestovaná a ověřená kvalitní čistící formule dodává tomuto pracímu prášku maximální účinnost a neuvěřitelné čistící schopnosti. Špičkový Persil 5,5kg z Německa s dlouhým účinkem je rovněž velmi levný. Nejlepší Persil 5,5kg z Německa působí na všechny nečistoty. Vyzkoušejte tento nejpoužívanější Persil 5,5kg z Německa na bílé nebo na barevné prádlo. Určitě Vám bude vyhovovat. Silný Persil 5,5kg z Německa z Německa je dokonalým domácím pomocníkem, který Vám značně usnadní praní. Na osvědčený Persil 5,5kg z Německa jsou samé kladné recenze. Efektivní nejpoužívanější Persil 5,5kg z Německa zničí všechny škodlivé bakterie již při prvním praní. Oblíbený Persil 5,5kg z Německa se vyrábí ve všech standardních velikostech od 25 dávek, 30 PD, 60 PD, 90PD,100PD, 110 PD,130 PD a v různém provedení jako je universální Persil 5,5kg z Německa na bílé prádlo, Persil 5,5kg z Německa Color na barevné prádlo . Využijte akční nabídky na dovozový a objednejte si ho za nejlepší cenu v akci. Nabídka nejnižší akční ceny ve slevě platí pouze do vyprodání zásob. Objednat si můžete luxusní Persil 5,5kg z Německa online v našem e shopu. Tento úžasný módní Persil 5,5kg z Německa s obrázkem Vám doručíme do všech měst jako je Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Liberec, České Budějovice, Zlín, Jihlava, Kolín, Pardubice, Most, Litoměřice, Děčín, Hradec Králové, Havířov, Mladá Boleslav, Tachov, Mariánské Lázně, Chomutov, Písek, Tábor, Beroun, Litvínov, Mělník, Turnov, Kutná Hora, Znojmo a další města ČR.