Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Plenky Pampers 4

Plenky Pampers 4

 

  Dokonale absorbční plenky pampers 4 uchovají dětskou pokožku v suchu a teple.Velmi pozitivní recenze na plenky pampers 4 řadí tyto prvotřídní plenky ke špičce na trhu. Lehounké plenky pampers 4 používá mnoho maminek a miminek hlavně v Německu, Francii, Itálii či Rakousku. Extrémně funkční pleny plenky pampers 4 jsou proslulé pro dokonalé absorpční a sací materiály.

  Pohodlný anatomicky tvarované plenky pampers 4 drží na malém tělíčku a neztrácejí tvar. Moderní design to jsou plenky pampers 4. Umožňuje kojenců, batolatům a miminkům vůbec velmi snadný pohyb. Tyto laciné plenky pampers 4 a ekonomicky výhodné pelny s mimořádným pohodlím udržují děti v dobré náladě po celý den.

Nakupte si nyní plenky pampers 4 online v našem internetovém e-shopu za nejlepší a nejlevnější cenu na trhu. Dětské plenky pampers 4 dovezeme do všech velkých i malých měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám plenky pampers 4 doručíme kurýrem přímo do Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Liberce a na další místa v republice.