Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Plenky Pampers 5

Plenky Pampers 5

 

   Kupte svému miminku úžasné plenky pampers 5 a udělejte mu radost.Krásné recenze na plenky pampers 5 , které používá mnoho maminek na mateřské dovolené pro svá malá miminka. Tyto nejlepší plenky pampers 5 využívá mnoho rodičů pro své ratolesti nejen v Německu, Francii, Itálii či Rakousku, ale také u nás.

  Vynikající plenky pampers 5 se vyznačují naprostou absorpční a sací schopností. Tvarově dokonalé a funkční plenky pampers 5 mají ergonomický tvar a umožňují dětem snadný a neomezený pohyb. Moderní design plenky pampers 5 odpovídá potřebám malého miminka.

   Ekonomicky výhodné plenky pampers 5 a rovněž levné pelny z Německa poskytují požadované pohodlí a sucho. Jsou ideální jak na noc tak pro denní aktivity. Objednejte si tyto perfektní plenky pampers 5 on-line v našem německém e-shopu za nejlepší možnou cenu. Plenky pampers 5 dodáváme do všech měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám plenky pampers 5 doručíme kurýrem přímo do domu v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci a na další místa.