Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pleny Pampers akce

Pleny Pampers akce

 

   Německé pleny pampers akce potěší každé miminko.Krásné recenze na pleny pampers akce , které používá mnoho maminek na mateřské dovolené pro svá malá miminka. Tyto nejlepší pleny pampers akce využívá mnoho rodičů pro své ratolesti nejen v Německu, Francii, Itálii či Rakousku, ale také u nás.

  Vynikající pleny pampers akce se vyznačují naprostou absorpční a sací schopností. Tvarově dokonalé a funkční pleny pampers akce mají ergonomický tvar a umožňují dětem snadný a neomezený pohyb. Moderní design pleny pampers akce odpovídá potřebám malého miminka. Ekonomicky výhodné pleny pampers akce a rovněž levné pelny z Německa poskytují požadované pohodlí a sucho.

  Plenky jsou ideální jak na noc tak pro denní aktivity. Objednejte si tyto perfektní pleny pampers akce on-line v našem německém e-shopu za nejlepší možnou cenu. pleny pampers akce dodáváme do všech měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám pleny pampers akce doručíme kurýrem přímo do domu v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci a na další místa.