Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pleny Pampers

Pleny Pampers

    Maminky pořiďte pro své miminko nejlepší pleny pampers a dopřejte mu pohodlí.Krásné recenze na pleny pampers , které používá mnoho maminek na mateřské dovolené pro svá malá miminka. Tyto nejlepší pleny pampers využívá mnoho rodičů pro své ratolesti nejen v Německu, Francii, Itálii či Rakousku, ale také u nás. 

   Vynikající pleny pampers se vyznačují naprostou absorpční a sací schopností. Tvarově dokonalé a funkční pleny pampers mají ergonomický tvar a umožňují dětem snadný a neomezený pohyb. Moderní design pleny pampers odpovídá potřebám malého miminka. Ekonomicky výhodné pleny pampers a rovněž levné pelny z Německa poskytují požadované pohodlí a sucho. Jsou ideální jak na noc tak pro denní aktivity.

  Objednejte si tyto perfektní pleny pampers on-line v našem německém e-shopu za nejlepší možnou cenu. pleny pampers dodáváme do všech měst a vesnic v ČR, kde jsou dostupné k vyzvednutí v odběrných místech. Rovněž Vám pleny pampers doručíme kurýrem přímo do domu v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci a na další místa.