Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Polo modré tričko

 Polo modré tričko

 

Polo tričko

 

Objevte krásné polo modré tričko s potiskem nebo modré tričko bez potisku pro běžné nošení do města nebo pro různé sportovní příležitosti. Kvalitní potisk nebo nášivka dodávají tomuto luxusnímu polo tričku moderní design. Bílé polo modré tričko s dlouhým rukávem, příjemné polo modré tričko s krátkým rukávem nebo pohodlné polo modré tričko s límečkem či stojáčkem Vám bude jistě slušet.

Módní polo modré tričko s nápisem je nadčasové a elegantní. Designové jednobarevné polo modré tričko můžete využít jak pro sport (tenis, golf) tak pro volnočasové aktivity. Měnící se móda nemá na klasické polo modré tričko vliv. Originální polo modré tričko se vyrábí ve všech standardních velikostech od S,M,L,XL a XXL a v různém barevném provedení jako je modré polo modré tričko, červené polo modré tričko, bílé, žluté, černé či šedé modré tričko. Využijte akční nabídky na funkční nebo bavlněné polo modré tričko a objednejte si za nejlepší cenu.

Nabídka nejnižší akční ceny ve slevě platí pouze do vyprodání zásob. Objednat si můžete levné polo modré tričko online v našem e shopu. Toto úžasné značkové modré tričko s obrázkem Vám doručíme do všech měst jako je Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Liberec, České Budějovice, Zlín, Jihlava, Kolín, Pardubice, Most, Litoměřice, Děčín, Hradec Králové, Havířov, Mladá Boleslav, Tachov, Mariánské Lázně, Chomutov, Písek, Tábor, Beroun, Litvínov, Mělník, Turnov, Kutná Hora, Znojmo a další města ČR.