Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Vonné sáčky do sušičky

Vonné sáčky do sušičky

 

 

Lenor Summer Breese vonné sáčky do sušičky 34ks 

Vůně do sušičky Lenor

Vonné sáčky do sušičky se používá rovněž na osvěžení v šatních skříních a v ostatních uzavřených prostorách, kde nelze přirozeně větrat. Příjemnou vůni do sušičky lze použit místo aviváže, prádlo po použití této vůně voní dlouho a velmi příjemně. Německé vonné sáčky do sušičky jsou velmi oblíbené díky snadnému použití a vysoké účinnosti. Zejména v Německých domácnostech se kvalitní vůně do sušičky prádla používá s oblibou již několik let.

Vonné sáčky do sušičky se jednoduše vloží do bubnu sušičky na prádlo a oblečení. Báječná vůně do sušičky, kterými tyto ubrousky Lenor zajisté jsou se používá jednorázově. Po použití vůně jednoduše vyjměte ze sušičky a dejte do odpadního koše. Při dalším sušení použijte vždy novou vůni.

Vonné sáčky do sušičky z Anglie Lenor.

Lenor Summer Breese vonné sáčky do sušičky 34ks
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. 
Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

 

Lenor Aprilfrisch vonné sáčky do sušičky obsahují 34ks

 Vůně do sušičky Lenor Aprifrische

Velmi oblíbená vůně do sušičky na prádlo z Německa Lenor. Ubrousky do sušičky Lenor s jarní vůní jsou nyní v prodeji v novém balení. Vůně do sušičky Lenor odstraňují elektrostatické napětí a proto se oblečení po použití této vůně snadno žehlení a skládá. Oblečení a prádlo je díky této kvalitní vůni nadýchané, měkké a dlouhodobě svěží. Vonné sáčky do sušičky se také často využívají pro osvěžení botníků, skříní a ostatních uzavřených prostor, které nelze přirozeně větrat. Tato německá vůně do sušičky prádla se užívá místo aviváže díky snadnějšímu použití. Tato úžasná vůně do sušičky patří mezi nejlepší vůně na prádlo, které lze na trhu zakoupit

Vonné sáčky do sušičky Lenor je dovezena z Německa.

Lenor Aprilfrisch vonné sáčky do sušičky obsahují 34ks

 

Ecoegg vajíčko - vonné sáčky do sušičky

Vůně do sušičky Ecoegg

Ecoegg vajíčko do sušičky s vůní jarních květů je ekologická a šetrná forma rychlého a jednoduchého sušení prádla bez chemikálií. Tato vůně do sušičky je vhodná i pro citlivou pokožku dospělých i dětí a alergiků. Kvalitní vůně do sušičky jako je toto vajíčko Ecoegg obsahuje dermatologicky testované hypoalergenní voňavé tyčinky, ve kterých je obsažen esenciální olej. Příjemná vůně uvolněná z oleje přejde do Vašeho prádla a oblečení a zůstane zde přítomna velmi dlouhou dobu. 

Vysoká účinnost této příjemné vůně do sušičky prádla byla potvrzena mnoha nezávislými testy v laboratořích, které Ecoegg prověřovaly a testovaly. Balení kvalitní vůně do sušičky obsahuje 2 vajíčka do sušičky a 2 tyčinky s vůní. Vajíčko do sušičky se snadno používá a proto šetří Váš čas a energii. 

Vůně do sušičky je směs jarních květů, oleje z jalovce, brusinek, růže a maliny. Jemná a přirozená vůně Ecoegg Vás nadchne.

Prádlo v sušičce je namačkané na sobě a proto trvá dlouho, než se vysuší. Vůně do sušičky v podobě vajíčka Ecoegg prádlo rozděluje a provzdušňuje a tím zapříčiňuje jeho rychlejší schnutí. Jak tato vůně do sušičky funguje? Povrch vajíčka do sušičky je členitý a rotací vajíčka v pračce nebo sušičce se prádlo změkčuje a nadýchává. Vyzkoušejte i Vy tuto moderní vůni do sušičky a otestujte její kvalitu. Na vajíčko do sušičky prádla jsou velmi pěkné, kladné recenze pravidelných uživatelů.

Vůně Ecoegg neobsahuje agresivní chemické látky, výrobky z ropy ani ropné deriváty, optické rozjasňovače, fosfáty ani chemická bělidla.

Vůni v podobě vajíčka vložte do sušičky bubnu společně s prádlem a sušte jako běžné oblečení a prádlo.  

 

Vonné sáčky do sušičky Gut & Gunstig

 Vůně do sušičky G+G

Vonné sáčky do sušičky Gut & Gunstig je osvědčená a oblíbená vůně do sušičky, která dodá vašemu prádlu příjemnou vůni a svěžest. Svěží vůně rozkvetlých květin vydrží po použití této úžasné vůně do sušičky ještě velmi dlouho po její aplikaci. Německé vonné sáčky do sušičky Gut & Gunstig je velmi levná avšak neuvěřitelně účinná. Mnoho německých domácností používá tuto vůni již řadu let. Vůni do sušičky G&G si jistě oblíbíte již při prvním použití. Tato vůně patří mezi nejlevnější a současně mezi nejpoužívanější vůně do sušičky prádla v celém Německu.

 

L´UNICO vonné sáčky do sušičky 20 ks

 Vůně do sušičky Lunico

L´UNICO vonné sáčky do sušičky 20 ks

 

Parfémované vonné sáčky do sušičky se změkčovačem L´UNICO. Tato vonné sáčky do sušičky zvyšuje nadýchanost prádla a usnadňují žehlení. Po sušení je prádlo po použití této vůně měkké a má příjemnou vůni. Antistatický efekt vůně odstraní z vaše prádla nežádoucí nečisty a prach. Vložte jeden, či dva ubrousky L´UNICO do bubnové sušičky společně s prádlem. Spusťte program sušení. Každý ubrousek vydrží jeden sušící cyklus. Poté ubrousek vyhoďte do koše.

 

Denkmit vůně do sušičky

 

 Vůně do sušičky DM

 

 

Denkmit ubrousky do sušičky. Vonné sáčky do sušičky Denkmit dodá prádlu dlouhotrvající svěží vůni a prádlo je méně náchylné k zmačkání. Kvalitní vůně do sušičky DM také zmenšuje elektrostatický náboj textilií. Díky impregnaci, je prádlo po použití této vůně neuvěřitelně měkké.

 

Avivážní vonné sáčky do sušičky Snuggle

Vůně do sušičky Snuggle

 

Avivážní ubrousky Snuggle pro sušení prádla v sušičce s vůní svěžích jarních květin. Vůně do sušičky Snuggle dodá Vašemu prádlu příjemnou svěží vůni a jedinečnou měkkost a jemnost. Zároveň snižuje působení statické elektřiny. Vůně Snuggle rovněž zbaví vaše prádlo nežádoucích nečistot, prachu a srsti z domácích zvířat.

 

COCCOLINO vonné sáčky do sušičky 20 ks

 Vůně do sušičky Coccolino

COCCOLINO Intense Fresh Sky 20 ks

Vonné sáčky do sušičky COCCOLINO Intense Fresh Sky s vůní Fresh Sky je nedílnou součástí každého domova. Se svěží vůní do sušičky Fresh Sky bude vaše prádlo voňavé po dlouhou dobu. Vonné ubrousky do sušičky COCCOLINO jsou v balení po 20 kusech. 

 

vlastnosti vůně do sušičky prádla COCCOLINO Intense Fresh Sky jsou známé a oblíbené. 

 

 

 LoLa - vůně do sušičky

 Vůně do sušičky Lola

 

LoLa - Vonné sáčky do sušičky je skvělou pomůckou pro všechny majitele praček a sušiček, kteří vědí, že se do sušiček nemůže přidávat žádná tekutá aviváž a chtějí mít prádlo vždy příjemně voňavé a krásně nadýchané.

Přinášíme nově vyvinutou avivážní vůni do sušiček s novou svěží vůní..

  • Všechno Vaše prádlo bude díky vůni do sušičky Lola svěže vonět
  • Vůně Lola pomáhá odstranit statickou elektřinu.
  • Vůně do sušičky Lola rovněž změkčují Vaše prádlo a načechrává jej.
  • Tato vůně do sušičky prádla velmi výrazně snižuje nutnost žehlení Vašeho prádla díky své schopnosti odstranit tvorby vrásek na jakékoliv tkanině.
  • Vůně Lola šetří Váš čas a energie a usnadňuje domácí práce

 

 

Domol - vůně do sušičky

 Vůně do sušičky Domol_1

Vůně do sušičky Domol je velmi kvalitní a jedna z nejlevnější vůní do sušiček z Německa. 

 

vonné sáčky do sušičky Brawn 

Vůně do sušičky Brawn

 

Parfémovaná vůně do sušičky Brawn prádlo krásně provoní, načechrá a zabraní vytváření statické elektřiny. Tato vůně do sušičky prádla rovněž chrání prádlo a oblečení před pomačkáním a odstraňuje z něj chloupky. Parfémovaná vůně do sušičky Brawn obsahuje trochu aviváže, díky níž se prádlo snadno žehlí a skládá.

Vonné ubrousky Brawn lze využít i mimo sušičku v místech, které potřebujete osvěžit, např. do šuplíků, botníků, sportovních tašek, do auta atd. Vůně Fresco Fiorito (čerstvé květiny).

Balení obsahuje 24 kusů. Dovoz Itálie.

 

vonné sáčky do sušičky Soupline

 Vůně do sušičky Soupline

Soupline vůně do sušičky prádla nebo do uzavřených a špatně větratelných prostor. Tato vůně do sušičky je  hypoalergenní.  Vůně do sušičky Soupline dodává prádlu více hebkosti, usnadňuje manipulaci, žehlení a skládání pádla a oblečení. Skvělá vůně do sušičky rovněž zabraňuje vzniku statické elektřiny.

 

 

 

 

 Vůně do sušičky Swirl

 

Vonné sáčky do sušičky od anglické firmy Swirl. Perfektní suché balení ubrousků do sušičky Swirl má použití i při ukládání prádla, do botníků, kufrů, šatníků apod. Pro sušení v sušičce vložte jeden nebo více ubrousků, podle množství a objemu sušeného prádla, do sušičky. Vůně do sušičky Lenor se postará o dokonale svěží a nadýchané prádlo, které se velmi snadno žehlí. Vůně do sušičky Lenor je zřejmě nejlepší a nejpoužívanější vůně do sušičky prádla v Německu.

 

 Vůně do sušičky Lenor Aprilfrische

Vonné sáčky do sušičky Lenor je určena pro západoevropský trh. Ubrousky Lenor jsou s jarní vůní. Vůně do sušičky prádla Lenor snižuje elektrostatické napětí oblečení a usnadňují jeho žehlení a skládání. Oblečení zanechává tato úžasná vůně do sušičky měkké a dlouhodobě svěží. Vonné ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Vůni do sušičky Lenor lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Vyrobeno v souladu s pravidly charty pro trvale udržitelný úklid. Použití: Vyjměte ubrousek z krabičky a vložte jej do bubnu sušičky na oblečení. Po dokončení sušení vyjměte vůni Lenor ze sušičky a vyhoďte ji. Jedno balení vůně do sušičky na praní Lenor obsahuje: 34 vonných ubrousku, které velmi provoní Váš byt, auto...

Upozornění: Uchovávejte vůni Lenor mimo dosah dětí. 

Vonné sáčky do sušičky Lenor je dovezena z NĚMECKA.

 

 Vůně do sušičky Blink

Velmi kvalitní německé vonné sáčky do sušičky Blink. Příjemná vůně a dokonale nadýchané a jemné prádlo. Vyzkoušejte i Vy tuto báječnou německou vůni do sušičky za nejnižší cenu. 25 kusů ubrousků do sušičky prádla Vám pomůže otestovat vysokou kvalitu této vůně do sušičky prádla z dovozu. Blink vůně do sušičky patří k nejlevnějším na německém trhu. Přesto že je vůně do sušičky levná a často za akční cenu, je rovněž velmi kvalitní a testy osvědčená.

Počet vonných ubrousků v 1 balení: 25 ks

 Vůně do sušičky Downy

Avivážní vůně do sušičky prádla. Vůně Downy je vyrobena pro kvalitní sušení prádla v sušičce s příjemnou květinovou vůní. Vůně do sušičky Downy dodá Vašemu prádlu příjemnou svěží vůni a jedinečnou měkkost a jemnost. Zároveň snižuje působení statické elektřiny a zbaví vaše prádlo nežádoucích nečistot, prachu a srsti z domácích zvířat.

 Vůně do sušičky snuggle USA

Vůně do sušičky prádla Snuggle. Dovoz z USA. Nádherně vonící vonné sáčky do sušičky Snuggle, díky kterým bude Vaše prádlo hebké a voňavé. Balení vůně do sušičky obsahuje 70 ks

 

Vůně do sušičky Dr. Beckmann

 

 

Dr.Beckmann míček do sušičky + vůně do sušičky v akci. Výhodné balení v akci - míček do sušičky Dr. Beckmann + vůně do sušičky Dr.Beckmann jarní svěžest 250 ml (zelená) + vůně do sušičky Dr. Beckmann Summer s vůní léta 250 ml (žlutá) + vůně do sušičky Dr. Beckmann ranní svěžest 250 ml (modrá).Využijte tuto akční nabídků vůní do sušičky + míček do sušičky a nakupte online na e-shopu nyní za akční cenu.

DR. BECKMANN míček do sušičky s dávkovačem + ZDARMA vůně do sušičky jarní svěžest 50 ml z Německa. Otestujte i Vy novinku od DR. BECKMANN oblíbený speciální míček do sušičky s dávkovačem a ZDARMA vůní do sušičky DR.BECKAMNN jarní svěžest 50 ml. Speciální tvar míčku do sušičky načechrává prádlo a postupně se z něj během sušení uvolňuje vůně, kterou budete cítit dlouho po vyprání prádla. Vonné míčky se používaní jako aviváž do sušičky. Kvalitní online drogerie z Německa pro vaši domácnost. Rovněž doporučujeme používat ubrousky do sušičky z Německa.