Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

00

Webová stránka značky: 00
 

00  -  Německé výrobky a přípravky (WC gely) pro čistění WC. Velmi kvalitní čističe 00 na WC z Německa. Vysoká účinnost a dobrá cena gelů na WC 00 je pověstná a proto jsou tyto kvalitní a účinné čističe WC a koupelny značky 00 velmi oblíbené v mnoha domácnostech. Přípravky a gely na WC a do koupelny 00 dokonale čistí a provoní vaše WC.

Společnost SC Johnson vyrábí lepší domovy pro rodiny s dětmi. SC Johnson je jedním z předních světových výrobců předních značek čistících prostředků pro domácnost. Rodinná firma vznikla před 131 lety a jejich prostředky najdete v domácnostech po celém světe.

Gely a saponáty 00 na nádobí, do koupelen a WC jsou velmi oblíbené. Jejich vůni si jistě zamilujte i vy. Čističe 00 je německá drogerie, která dokonale odstraňují i zašlé nečistoty a nepříjemný zápach.

125
1261125126
  • WC Reiniger Power WC Aktiv Pulver, 1 kg Kód: 20397
    Momentálně nedostupné Značka: 00 Záruka: 2 roky

    00 WC jsou luxusní úklidové čističe a dezinfekce WC a toalety. 00, WC čistič  Power WC aktivní prášek, 1 kg. Velmi účinný aktivní prášek na úklid WC a toalety z Německa s lehkostí odstraní skvrny, špínu, bakterie a vodní kámen z vašeho WC a pisoáru. Tato špičková dezinfekce pro úklid a dokonalou čistotu pomůže i tam, kde jiné přípravky nestačí. Na toaletě zanechá příjemnou vůni.

    125 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.