Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

AJAX

Webová stránka značky: AJAX
 

 

Ajax - špičkové čistící produkty od společnosti ColgateTop drogerie z Německa.

V roce 1817 se objevuje první reklama Colgate v novinách v New Yorku. Jejich produkty dnes najdete po celém světě. Zejména gel Ajax na nádobí nebo Ajax na WC a Ajax do koupelny nebo gel Ajax do kuchyně používá je snad každá domácnost. Gely Ajax neustále procházejí zlepšováním tak, aby nám zákazníkům co nejvíce usnadnily život.

Ajax z Německa jsou čistící a mycí přípravky na různé druhy materiálů a povrchů. Německý Ajax je čistící prostředek, který dokonale vyčistí a provoní vše, kde se použije. Tento účinný a voňavý výrobek by mě být součástí každé domácnosti. Ajax je německá drogerie, která je velmi efektivní v odstraňování skvrn a mastnoty. Použití Ajaxu je opravdu různorodé a pestré. Ajax je velmi oblíbený jako antibakteriální přípravek na nečistoty.

Gely a saponáty Ajax na nádobí, do koupelen a WC jsou velmi oblíbené nejen pro své čistící účinky, ale i příjemnou vů ni.Použití Ajaxu je vhodné na vytírání podlahy, na dřevo, na parkety, na lina, na plovoucí podlahy nebo na nábytek. Rovněž se Ajax často používá na mytí a čistění jako čistící sprej do kuchyně na trouby a jako gel na nádobí. Ajax má příznivé PH.

Ajax je hojně používán jako výborný čistič skla a oken. Ajax na nábytek dokonale ošetří jeho povrch a nábytek bude opět zářit čistotou. Ajax je zkrátka universální čistič (saponát) v gelu i tekutém stavu, který je na vaší straně v boji za čistotu. Nejčastěji se Ajax prodává a nakupuje v objemech 750ml, 1l a 5l a s různými vůněmi jako jecitrón, pomeranč, mandlový či šeříkový. Bezpečnostní list vám bude předložen na vyžádání.

V testech se gel Ajax umísťuje pravidelně na prvním místě mezi kvalitními universálními prostředky. Proto i recenze jsou velmi kladné a doporučující. Naše Ajaxy jsou dovezeny přímo z Německa nebo Rakouska.

 

Žádné produkty od výrobce AJAX nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.