Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Alpecin

Webová stránka značky: Alpecin
 

Značka Alpecin je na trhu více jak 100 let. Německé společnosti Dr. Kurt Wolff se již řadu let věnuje vývoji vlasové kosmetiky. Nejmodernější použité technologie dnes oceňují mnozí pánové, kteří mají problémy s vypadáváním nebo maštěním vlasů. Vyzkoušejte šampóny Alpecin pro silné, husté a zdravé vlasy.

Skvělé a kvalitní šampóny Alpecin, které pečují o Vaše vlasy. Chcete-li udělat něco proti dědičnému vypadávání vlasů neváhejte vyzkoušet šampóny Alpecin pro zdravé vlasy! Šampóny Alpecin z Německa jsou jedny z nejkvalitnějších šampónů, které se postarají o dokonalou kvalitu vašich vlasů. Německý šampón Alpecin energizer je německá drogerie, která je ideální volba pro muže i pro ženy. Velmi pozitivní recenze a hodnocení uživatelů výrobků Alpecin to jenom potvrzují. Zejména kofeinové šampóny Alpecin, které zamezují padání vlasů, posilují (repair) je, zvětšují objem vlasů a podporují jejich růst jsou velmi žádané a oblíbené.

Kdy, jak a jak často používat jednotlivé druhy šampónů Alpecinů je popsáno u jednotlivých typů nebo na zadní straně každého produktu. Aktivní (active) složky šampónu Alpecin a hlavně kofein (coffeine) rychle zlepší vzhled a kvalitu vaši vlasů. Vlasová kosmetika Alpecin je vyvinuta pro používání na jemné, hrubé, světlé, tmavé, rovné i kudrnaté vlasy. Rovněž také Alpecin na šedivé vlasy. Pánové ocení zejména šampón Alpecin pro sport a Alpecin proti lupům. Dámy naopak Alpecin hyposensitiv na vlasy se suchou pokožkou. Velmi oblíbený je Alpecin Tunig shampoo, Alpecin coffein liquid, Alpecin C1, Alpecin Double Effect, Alpecin Medicinal  Šampóny Alpecin jsou dermatologicky testované a prověřené.

 

 

Žádné produkty od výrobce Alpecin nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.