Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Boswelia

Webová stránka značky: Boswelia
 

Vynikající krmivo pro psy a kočky vysoké kvality z Německa. BOSWELIA znamená "čistou přírodu". Bez umělých konzervačních látek, barviv a atraktantů.
Naši dodavatelé musí striktně dodržovat naše specifikace a kritéria výběru. Suroviny jsou pravidelně kontrolovány za účelem zajištění kvality nezávislou laboratoří Boswelia Ms. + hund Laboratory. BOSWELIA zaručuje 100% opětovnou dostupnost šarží. Výrobky pro psy a kočky společnosti BOSWELIA se vyrábějí jemně bez konzervačních přísad nebo umělých přísad. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány, všechny jsou přírodní a pocházejí z kontrolované kultivace. To nám umožňuje přísně kontrolovat kvalitu, chuť a vzhled surovin. Geneticky manipulované potraviny jsou nelítostně vyřazeny. Tato kombinace s opatrným a pečlivým zpracováním vede k jedinečné příchuti. Jsme charakterizováni různorodými přírodními doplňky stravy pro zvířata. Doplňkové krmivo se používá k prevenci, hojení a regeneraci. 
S pomocí přírody a starých vědomostí o přírodních léčivech vyrábíme jedinečné přírodní produkty. Takže váš miláček dostane jen to nejlepší, co je v souladu s mottem "... přirozené a chutné!" Zvířata potřebují lásku, pozornost, péči a zdravé, výživné jídlo pro radost a bezstarostnou existenci.
Při výběru krmiva je třeba vzít v úvahu různé faktory: rasu, věk, temperament, stávající podmínky nebo dědičné předpoklady.

Žádné produkty od výrobce Boswelia nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.