Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Cillit BANG

Webová stránka značky: Cillit BANG
 

Cillit BANG  - drogistické výrobky pro úklid a čistotu vašeho WC a koupelny. WC gely Cillit Bang jsou velmi účinné a velmi snadno Vám pomohou vyčisti všechny nečistoty z vašeho WC a koupelny. WC gely obsahují velmi silnou formuli a současně provoní vaše WC a zbaví ho zápachu.

Společnost RB chce bezpečný, zdravý a šťastný život pro nás.  Reckitt Benckiser (RB) je efektivní a praktický způsob, jak si co nejvíce usnadnit život. 
RB, globální společnost v oblasti zdraví spotřebitelů, hygieny a domácnosti.

Lidé na celém světě používají značkové výrobky Cillit BANG. Cillit BANG je vynikající drogerie z Německa, která se postará o dokonalou čistotu a vůni toalety a koupelny.

RB pro nás vyrábí produkty již více než 150 let. Jsou navrženy tak, aby spotřebitel dostal vždy to nejlepší řešení s použitými nejnovějšími vědeckými poznatky.

Produkty řady Cillit BANG jsou toho důkazem. 

42
120142120

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Power Wave WC Spuler Bluten Frische, 2 St Tip Kód: 20474
  Momentálně nedostupné Značka: Cillit BANG Záruka: 2 roky

  Cillit BANG, WC blok s vůní květin, 2 ks. Kvalitní, výhodně balený, závěsný WC blok Cillit BANG se svěží vůní květin důkladně čistí WC při každém spláchnutí. Jeden z nejlepších a nejčastěji používaných čistících WC bloků na toaletu Cillit BANG WC blok s vůní čerstvých květin aroma bezpečně a s jistotu zničí a zlikviduje všechny nebezpečné a zapáchající bakterie po každém použití WC. Při každém spláchnutí se uvolňuje dostatečné množství účinné čistící látky, která ihned působí na škodlivé částice a mikroby a zanechá vaši toaletu neuvěřitelně hygienickou a naprosto čistou a voňavou.

  Původně: 118 Kč
  Ušetříte: 11 Kč (–9 %)

  107 Kč
 • Cillit BANG, WC blok s vůní květin Kód: 20459
  Momentálně nedostupné Značka: Cillit BANG Záruka: 2 roky

  Cillit BANG, WC blok s vůní květin, 1 ks z Německa. Kvalitní závěsný WC blok Cillit BANG se svěží vůní květin důkladně čistí WC při každém spláchnutí. Jeden z nejlepších a nejčastěji používaných čistících WC bloků na toaletu Cillit BANG WC blok s vůní čerstvých květin aroma bezpečně a s jistotu zničí a zlikviduje všechny nebezpečné a zapáchající bakterie po každém použití WC. Při každém spláchnutí se uvolňuje dostatečné množství účinné čistící látky, která ihned působí na škodlivé bakterie a zanechá vaši toaletu dokonale hygienicky čistou a voňavou.

  Původně: 65 Kč
  Ušetříte: 6 Kč (–9 %)

  59 Kč
 • Cillit BANG, Čistící prostředek na mytí koupelny, 750 ml Kód: 20453
  Skladem Značka: Cillit BANG Záruka: 2 roky

  Cillit BANG, báječný čistící a úklidový prostředek na mytí sprchových koutů, toalet a koupelny, 750 ml.  Tento úklidový prostředek je neuvěřitelně účinný zejména na spáry v koupelně, na toaletě a ve sprchovém koutu. Tato perfektní německá drogerie na úklid domácnosti značky Cillit BANG účinně odstraní z vašeho sprchového koutu, koupelny a toalety všechny nečistoty, včetně vodního kamene, rzi a nebezpečných mikrobů a bakterií.

  Původně: 132 Kč
  Ušetříte: 12 Kč (–9 %)

  120 Kč
 • Cillit BANG, WC blok s vůní citronu Tip Kód: 20422
  Momentálně nedostupné Značka: Cillit BANG Záruka: 2 roky

  Cillit BANG, WC blok s vůní citronu, 1 ks z Německa. Kvalitní závěsný WC blok Cillit BANG se svěží citrónovou vůní důkladně čistí WC při každém spláchnutí. Jeden z nejlepších a nejčastěji používaných čistících WC bloků na toaletu Cillit BANG WC blok s citrónovým aroma bezpečně a s jistotu zničí a zlikviduje všechny nebezpečné a zapáchající bakterie po každém použití WC. Při každém spláchnutí se uvolňuje dostatečné množství účinné čistící látky, která ihned působí na škodlivé bakterie a zanechá vaši toaletu dokonale hygienicky čistou.

  Původně: 46 Kč
  Ušetříte: 4 Kč (–9 %)

  42 Kč
 • Cillit BANG, WC blok oceán, 1 ks Tip Kód: 20421
  Momentálně nedostupné Značka: Cillit BANG Záruka: 2 roky

  Cillit BANG, WC blok oceán, 1 ks. Kvalitní závěsný WC blok Cillit BANG se svěží vůní oceánu důkladně čistí WC při každém spláchnutí. Jeden z nejlepších a nejčastěji používaných čistících WC bloků na toaletu Cillit BANG WC blok Oceán bezpečně a s jistotu zničí a zlikviduje všechny nebezpečné a zapáchající bakterie po každém použití WC. Při každém spláchnutí se uvolňuje dostatečné množství účinné čistící látky, která ihned působí na škodlivé bakterie a zanechá vaši toaletu dokonale hygienicky čistou.

  Původně: 46 Kč
  Ušetříte: 4 Kč (–9 %)

  42 Kč
 • Aktivschaum Seifenreste & Glanz, 600 ml Tip Kód: 20418
  Momentálně nedostupné Značka: Cillit BANG Záruka: 2 roky

  Německá drogerie Cillit BANG - čistič na úklid koupelen. Cillit BANG, Aktivní pěnový čistič, 600 ml - aktivní pěnový čistič snadno odstraní zbytky mýdla a povrch zanechá zářivě lesklý. Cillit BANG bezpečně zlikviduje všechny usazené a těžko odstranitelné nečistoty a bakterie. Cillit BANG je universální čisticí prostředek ideální pro pravidelné a opakované použití zejména na WC, toalety, umyvadla, ale i do koupelny a na sprchové kouty. Díky tomuto báječnému universálnímu čisticímu prostředku dosáhnete perfektně čistý a voňavý povrch. Cillit BANG je luxusní a velmi oblíbený universální čistič je vhodný na keramiku, dlaždičky nebo plastové držáky či záchodové prkénko v celém Německu. Cillit BANG je jeden z nejoblíbenějších a nejúčinnějších prostředků v domácnosti.

  Původně: 132 Kč
  Ušetříte: 12 Kč (–9 %)

  120 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.