Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Elmex

Webová stránka značky: Elmex
 

Kosmetika a zdraví Elmex. Zubní hygiena Elmex je profesionální zubní hygiena. Maximální zubní ochrana před zubním kazem a zubním kamenem. Zubní kartáčky Elmex, zubní pasty Elmex, gely na zuby Elmex a ústní vody Elmex jsou mnoho let využívány v domácnostech po celém světě. Elmex gel na zuby je používán jak mezi juniory, tak mezi seniory a dětmi. Elmex Junior je zubní gel s jedinečnou formulí pro dokonalé čištění zubů, jazyku a dásní u dospívající mládeže.

Elmex gelée, zubní gel pro děti se postará o zdravý růst prvních (mléčných) dětských zoubků a o příjemné zažití hygienických návyků. Pro dospělé nabízí značka Elmex zubní gely a zubní pasty pro citlivé zuby (sensitiv), pro dokonalé vybělení zubů (Whitening) a zubní pasty Elmex sensitive professional a zubní geleé se speciálním složením proti vzniku zubních kazů, zubních kamenů a parodontóze. 

Obzvláště oblíbené jsou Elmex gely na zuby pro děti (kids Elmex gelee), které se dokonale postarají o ústní hygienu dětí a podporují zdravý vývoj dětského chrupu. Elmex rovněž pomáhá udržovat přirozeně bílou barvu vašich zubů a současně odstraňuje škodlivé bakterie jak ze zubů, tak z dásní a jazyka. Díky Elmexu budou vaše zuby zdravé a ušetříte peníze za dentistické zákroky. Značka Elmex se dlouhodobě umisťuje na předních místech v odborných i veřejných testech a diskusích s velmi pochvalnými recenzemi.

Kartáčky Elmex, pasty na zuby Elmex a gely Elmex poskytujeme za akční ceny. 

Rozvoz a prodej naších levných, originálních kartáčků, gelů a past Elmex zajišťujeme po celé ČR, včetně velkých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Trutnov, Kolín, Litoměřice, Most, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Písek, Tábor, Jihlava,   Hradec Králové, Liberec, Čáslav, v Jablonci, Jilemnici, Opavě, Pardubicích, Olomouci, Zlínu,Veselí nad Moravou, Tanvaldu, Hodoníně, Příbrami, Slaném, Berouně, Nymburku, Vysokém Mýtu, Uherském hradišti, Zbraslavi, Velvarech, Novém Bydžově, Rosici, Úvalech, Kladně, Opavě, Šumperku, Havířově, Karviné, Frýdku Místku nebo Českých Budějovicích. Rovněž dovážíme do všech malých měst a vesnic i na Slovensko. Spolupracujeme s Českou poštou, Zásilkovnou a DPD.

 Žádné produkty od výrobce Elmex nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.