Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Woolite

Webová stránka značky: Woolite
 

Woolite jsou prací gely bez agresivní přísad jako bělidlo, fosfáty nebo enzymy, které mohou poškodit oblečení. Woolite jsou kvalitní prací gely. Woolite se vyrábí v různých provedeních, druzích a balení.

Prací gel Woolite na praní barevného (color), černého a tmavého (black, dark) prádla a dále potom Woolite gel na praní bílého (white) prádla a prací gely Woolite pro děti, se složením, které vyhovuje alergiků a lidem s velmi citlivou pokožkou. Naprostou jedničkou Woolite je prací gel na vlnu a jemné prádlo. Nejčastěji prodávané objemy jsou 1l, 2l, 3l a 4,5l. Tekuté gely Woolite jsou navrženy tak, aby extra kvalitně, dokonale a komplexně vyčistily a provoněly prádlo a současně, aby byly velmi ekologické. Naše gely na praní Woolite jsou dovezeny přímo z Německa.

Německé gely Woolite jsou lepší, než gely prodávané v českých obchodech. Všechny naše gely Woolite jsou testovány a recenze a diskuse jsou velmi pozitivní. Obecně lze říci, že Prací gel Woolite je jeden z nejvíce oblíbených pracích gelů u nás. Často můžete získat Woolite v akci nebo za nejlepší cenu. Po každém vyprání prádla rovněž doporučujeme použít oblíbené ubrousky do sušičky z Německa.

Žádné produkty od výrobce Woolite nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.