Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Zubní pasta Blanx

Zubní pasta Blanx

Blanx bělící zubní pasta, 75 ml

Vynikající zubní pasta Blanx s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní zubní pasta Blanx je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící zubní pasta Blanx již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá zubní pasta Blanx je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní zubní pasta Blanx působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená zubní pasta Blanx proti parodontóze nebo účinná zubní pasta Blanx proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání.

Protibakteriální zubní pasta Blanx rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen. Tato zubní pasta Blanx pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu zubní pasty Blanx online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše zubní pasta Blanx v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná zubní pasta Blanx je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene.

E-shop zubní pasty Blanx Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší zubní pastu Blanx z Německa. Oblíbená je rovněž přírodní zubní pasta Blanx nebo bio zubní pasta Blanx. Kvalitní přírodní zubní pasta Blanx je ideální pro děti. Online nákup zubní pasty Blanx je velmi snadný. Doprava zubní pasty Blanx je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší zubní pastu Blanx doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.