Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Zubní pasta Colgate

Zubní pasta Colgate

Colgate, zubní pasta Sensation White, 75 ml

Vynikající zubní pasta Colgate s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní zubní pasta Colgate je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící zubní pasta Colgate již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá zubní pasta Colgate je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní zubní pasta Colgate působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená zubní pasta Colgate proti parodontóze nebo účinná zubní pasta Colgate proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání. Protibakteriální zubní pasta Colgate rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen.

Tato zubní pasta Colgate pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu zubní pasty Colgate online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše zubní pasta Colgate v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná zubní pasta Colgate je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop zubní pasty Colgate Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší zubní pastu Colgate z Německa. Oblíbená je rovněž přírodní zubní pasta Colgate nebo bio zubní pasta Colgate. Kvalitní přírodní zubní pasta Colgate je ideální pro děti. Online nákup zubní pasty Colgate je velmi snadný. Doprava zubní pasty Colgate je zajištěna po celé ČR až do domu.

Nejlepší zubní pastu Colgate doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.