Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Zubní pasta Elmex

Zubní pasta Elmex

Elmex Sensitive Professional sanftes Weiß, 75 ml

 

Vynikající zubní pasta Elmex s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní zubní pasta Elmex je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící zubní pasta Elmex již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá zubní pasta Elmex je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní zubní pasta Elmex působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená zubní pasta Elmex proti parodontóze nebo účinná zubní pasta Elmex proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání. Protibakteriální zubní pasta Elmex rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen.

Tato zubní pasta Elmex pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu zubní pasty Elmex online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše zubní pasta Elmex v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná zubní pasta Elmex je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop zubní pasty Elmex Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší zubní pastu Elmex z Německa. Oblíbená je rovněž přírodní zubní pasta Elmex nebo bio zubní pasta Elmex. Kvalitní přírodní zubní pasta Elmex je ideální pro děti. Online nákup zubní pasty Elmex je velmi snadný. Doprava zubní pasty Elmex je zajištěna po celé ČR až do domu.

Nejlepší zubní pastu Elmex doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.