Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Zubní pasta Meridol

Zubní pasta Meridol

 

Meridol, zubní pasta citlivé bělení, 75 ml

Vynikající zubní pasta Meridol s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní zubní pasta Meridol je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící zubní pasta Meridol již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá zubní pasta Meridol je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní zubní pasta Meridol působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená zubní pasta Meridol proti parodontóze nebo účinná zubní pasta Meridol proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání. Protibakteriální zubní pasta Meridol rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen.

Tato zubní pasta Meridol pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu zubní pasty Meridol online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše zubní pasta Meridol v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná zubní pasta Meridol je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop zubní pasty Meridol Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek.

Vyzkoušejte nejlepší zubní pastu Meridol jako je Elmex, Sensodyne, Parodontax, Aronal, Aminomed, Lacalut, Blanx, Perlweiss, Weleda, Meridol, Colgate, Theramed, Curaprox Signal. Oblíbená je rovněž přírodní zubní pasta Meridol nebo bio zubní pasta Meridol. Kvalitní přírodní zubní pasta Meridol je ideální pro děti. Online nákup zubní pasty Meridol je velmi snadný. Doprava zubní pasty Meridol je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší zubní pastu Meridol doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.