Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Zubní pasta Parodontax

Zubní pasta Parodontax

 

ZAHNPASTA MIT FLUORID, 75 ML

Vynikající zubní pasta Parodontax s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní zubní pasta Parodontax je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící zubní pasta Parodontax již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá zubní pasta Parodontax je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní zubní pasta Parodontax působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená zubní pasta Parodontax proti parodontóze nebo účinná zubní pasta Parodontax proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání.

Protibakteriální zubní pasta Parodontax rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen. Tato zubní pasta Parodontax pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu zubní pasty Parodontax online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše zubní pasta Parodontax v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná zubní pasta Parodontax je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene.

E-shop zubní pasty Parodontax Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší zubní pastu Parodontax z Německa. Oblíbená je rovněž přírodní zubní pasta Parodontax nebo bio zubní pasta Parodontax. Kvalitní přírodní zubní pasta Parodontax je ideální pro děti. Online nákup zubní pasty Parodontax je velmi snadný. Doprava zubní pasty Parodontax je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší zubní pastu Parodontax doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.