Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Zubní pasta Theramed

Zubní pasta Theramed

THERAMED ATEM FRISCH ZUBNÍ PASTA s dávkovačem 100ML

Vynikající zubní pasta Theramed s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní zubní pasta Theramed je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící zubní pasta Theramed již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá zubní pasta Theramed je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní zubní pasta Theramed působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená zubní pasta Theramed proti parodontóze nebo účinná zubní pasta Theramed proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání. Protibakteriální zubní pasta Theramed rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen. Tato zubní pasta Theramed pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí.

Využijte i vy nákupu zubní pasty Theramed online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše zubní pasta Theramed v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná zubní pasta Theramed je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop zubní pasty Theramed Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší zubní pastu Theramed z Německa. Oblíbená je rovněž přírodní zubní pasta Theramed nebo bio zubní pasta Theramed. Kvalitní přírodní zubní pasta Theramed je ideální pro děti.

Online nákup zubní pasty Theramed je velmi snadný. Doprava zubní pasty Theramed je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší zubní pastu Theramed doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.