Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Zubní pasta Weleda

Zubní pasta Weleda

Weleda, zubní pasta Ratanhia, 75 ml

Vynikající zubní pasta Weleda s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní zubní pasta Weleda je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící zubní pasta Weleda již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá zubní pasta Weleda je ideální pro každodenní používání.

Velmi efektivní zubní pasta Weleda působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená zubní pasta Weleda proti parodontóze nebo účinná zubní pasta Weleda proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání. Protibakteriální zubní pasta Weleda rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen.

Tato zubní pasta Weleda pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu zubní pasty Weleda online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše zubní pasta Weleda v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná zubní pasta Weleda je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop zubní pasty Weleda Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek.

Vyzkoušejte nejlepší zubní pastu Weleda z Německa. Kvalitní přírodní zubní pasta Weleda je ideální pro děti. Online nákup zubní pasty Weleda je velmi snadný. Doprava zubní pasty Weleda je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší zubní pastu Weleda doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.