Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

4-9 kg plenky

4-9 kg plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené 4-9 kg plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní 4-9 kg plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají 4-9 kg plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné 4-9 kg plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte 4-9 kg plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat 4-9 kg plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné 4-9 kg plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a 4-9 kg plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené 4-9 kg plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou 4-9 kg plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.