Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pleny

Kvalitní dětské plenky Babylove, Pampers a Mamia. Plenky z Německa. V této části našeho online eshopu naleznete dlouhý seznam kvalitních dětský plenek z Německa pro vaše miminka. Vedle tradičních dětských plen Pampers a Mamia poskytujeme rovněž velmi osvědčené a často vyhledávané dětské plenky Babylove a to ve všech velikostech. Navíc zde naleznete speciální dětské plenky do vody a ke koupání. Německé dětské plenky Babylove byly podrobeny těm nejdůkladnějším testům a velmi se osvědčily po svou savost a i po použití téměř nezapáchají. Vynikající plenky pro děti a mnoho další kvalitní německé drogerie.

Určitě vyzkoušejte tyto kvalitní, německé dětské pleny Mamia, Pampers nebo Babylove. Podobná cena, ale podstatně lepší kvalita německých plenek pro děti Pampers, Mamia a Babylove. Dětské pleny zakoupené v Německu jsou kvalitnější a po použití zamezují zápachu. Plenky Mamia, Pampers a Babylove jsou osvědčené a velmi oblíbené plenky pro miminka po celém Německu. Tyto jednorázové pleny jsou často v akci, šetří váš čas a miminko i maminka si v klidu užívají společně strávený čas. Námi dodávané dětské plenky jsou pravidelně testovány a diskuse a recenze na tyto plenky pro děti jsou velmi pozitivní a kladné. Proto rovněž velmi oblíbené a často používané. Kvalitní dětské zboží z Německa Vás potěší. Investice do kvalitních německých plenek se určitě vyplatí. Lidé rádi objednávají německé pemprsky v akci.

Rozvoz a prodej našich levných, originálních, dětských plínek pro děti z Německa zajišťujeme po celé ČR, včetně velkých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Trutnov, Kolín, Litoměřice, Most, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Písek, Tábor, Jihlava,   Hradec Králové, Liberec, Čáslav, v Jablonci, Jilemnici, Opavě, Pardubicích, Olomouci, Zlínu,Veselí nad Moravou, Tanvaldu, Hodoníně, Příbrami, Slaném, Berouně, Nymburku, Vysokém Mýtu, Uherském hradišti, Zbraslavi, Velvarech, Novém Bydžově, Rosici, Úvalech, Kladně, Opavě, Šumperku, Havířově, Karviné, Frýdku Místku nebo Českých Budějovicích. Rovněž dovážíme do všech malých měst a vesnic i na Slovensko. Spolupracujeme s Českou poštou, Zásilkovnou a DPD.

 

 

 

Nejprodávanější

99
499199499
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • babylove, dětské koupací plenky S, 4-9kg, 12 ks Kód: 20210
  babylove, dětské koupací plenky S, 4-9kg, 12 ks
  Momentálně nedostupné Značka: Babylove Záruka: 2 roky

  Babylove, dětské koupací plenky S, 4-9kg, 12 ks. Dětské plavací a koupací pleny Babylove, dětské koupací plenky S, 4-9kg, 12 ks pro miminka. Nejlepší plenky do vody a ke koupání, Babylove, dětské koupací plenky S, 4-9kg, 12 ks, velikosti S, poskytují vysoký komfort nošení a bezpečnou bariéru. Tyto levné, dětské koupací plenky Babylove, S, 4-9kg, 12 ks majíExtra měkký, elastický materiál a jemný povrch.

  99 Kč
 • babylove, Öko voňavý dětské plenky 3, midi 4-9kg, 36 ks Novinka Tip Kód: 20168
  babylove, Öko voňavý dětské plenky 3, midi 4-9kg, 36 ks
  Momentálně nedostupné Značka: Babylove Záruka: 2 roky

  Nejlepší plenky pro novorozence jsou babylove, Öko voňavý dětské plenky 3, midi 4-9kg, 36 ks, z Německa. Babylove . pleny vel. 3 pro miminka od 4 do 9 kilogramů. Tyto Öko Babylove pleny jsou aktuálně za akční cenu. Babylove, Öko plenky 3, midi 4-9kg jsou dermatologicky testované, bez obsahu chlóru.  Uvnitř těchto kvalitních plenek Babylove Öko 3 je velmi savé jádro, které zachytí moč a řídkou stolici mimina a tím i nepříjemné pachy. Levná online drogerie z Německa, která Vás potěší.

  _x000D_

   

  149 Kč
 • Pampers, Baby Dry, 5 Junior, 11 25 kg, dětské pleny, 72 ks Novinka Tip Kód: 20166
  Pampers, Baby-Dry, 5 Junior, 11-25 kg, dětské pleny, 72 ks
  Momentálně nedostupné Značka: Pampers Záruka: 2 roky

  Dokonalé a nejprodávanější dětské plenky Pampers z Německa. Velmi oblíbené německé plenky Pampers, Baby-Dry, 5 Junior, 11-25 kg, 72 ks nabízejí Vašemu miminku 12 hodin úplného sucha díky moderní absorpční vrstvě a novému jádru, které absorbuje vlhkost v plenkách a uzavírá ji uvnitř. Pružné boky skvělých a pohodlných plenek se roztáhnou a přizpůsobují se zvětšování a zmenšování dětského bříška. Dopřejte Vašemu miminku nerušený spánek s nejčastěji používanými dětskými plenkami Pampers z Německa. 

  499 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem