Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

abri plenky l

 abri plenky l

 

Objednejte si velmi oblíbené abri plenky l a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní abri plenky l jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají abri plenky l udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné abri plenky l v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte abri plenky l za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu.

Ideální je používat abri plenky l společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné abri plenky l se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a abri plenky l zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené abri plenky l využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou abri plenky l za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.