Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Akuku separační plenky

Akuku separační plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené akuku separační plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní akuku separační plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají akuku separační plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné akuku separační plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte akuku separační plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat akuku separační plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné akuku separační plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a akuku separační plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené akuku separační plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou akuku separační plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.