Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Albert plenky akce

 Albert plenky akce

 

Objednejte si velmi oblíbené albert plenky akce a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní albert plenky akce jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají albert plenky akce udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné albert plenky akce v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte albert plenky akce za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat albert plenky akce společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné albert plenky akce se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a albert plenky akce zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené albert plenky akce využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou albert plenky akce za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.