Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Albert plenky maxi +

 Albert plenky maxi +

 

         Objednejte si velmi oblíbené albert plenky maxi + a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní albert plenky maxi + jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky.

Moderní sací materiály, které používají albert plenky maxi + udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné albert plenky maxi + v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte albert plenky maxi + za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat albert plenky maxi + společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné albert plenky maxi + se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost.

Dětská pokožka je velmi citlivá a albert plenky maxi + zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené albert plenky maxi + využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou albert plenky maxi + za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.