Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Albert plenky

Albert plenky

 

    Objednejte si velmi oblíbené albert plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní albert plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají albert plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné albert plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte albert plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat albert plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné albert plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a albert plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené albert plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší.

Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou albert plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.