Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

All in one plenky

All in one plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené all in one plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní all in one plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají all in one plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné all in one plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte all in one plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat all in one plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné all in one plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a all in one plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené all in one plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou all in one plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.