Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Bělící zubní pasta Elmex

Bělící zubní pasta Elmex

 

Elmex, zubní pasta chránící sklovinu Professional, 75 ml

Vynikající bělící zubní pasta Elmex s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní bělící zubní pasta Elmex je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící bělící zubní pasta Elmex již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá bělící zubní pasta Elmex je ideální pro každodenní používání. Velmi efektivní bělící zubní pasta Elmex působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená bělící zubní pasta Elmex proti parodontóze nebo účinná bělící zubní pasta Elmex proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání.

Protibakteriální bělící zubní pasta Elmex rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen. Tato bělící zubní pasta Elmex pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu bělící zubní pasty Elmex online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše bělící zubní pasta Elmex v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná bělící zubní pasta Elmex je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene. E-shop bělící zubní pasty Elmex Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší bělící zubní pastu Elmex z Německa.

Oblíbená je rovněž přírodní bělící zubní pasta Elmex nebo bio bělící zubní pasta Elmex. Kvalitní přírodní bělící zubní pasta Elmex je ideální pro děti. Online nákup bělící zubní pasty Elmex je velmi snadný. Doprava bělící zubní pasty Elmex je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší bělící zubní pastu Elmex doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.