Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Černé polo

Černé polo

 

Polo tričko

 

Objevte krásné černé polo s potiskem nebo bez potisku pro běžné nošení do města nebo pro různé sportovní příležitosti. Kvalitní potisk nebo nášivka dodávají tomuto luxusnímu polo tričku moderní design. Luxusní černé polo s dlouhým rukávem, příjemné černé polo s krátkým rukávem nebo pohodlné černé polo s límečkem či stojáčkem Vám bude jistě slušet. Letní černé polo s nápisem je nadčasové a elegantní. Designové jednobarevné černé polo můžete využít jak pro sport (tenis, golf) tak pro volnočasové aktivity.

Měnící se móda nemá na klasické černé polo vliv. Originální černé polo se vyrábí ve všech standardních velikostech od S,M,L,XL a XXL a v různém barevném provedení jako je modré černé polo , červené hnědé polo , bílé, žluté, černé či šedé . Využijte akční nabídky na funkční nebo bavlněné černé polo a objednejte si za nejlepší cenu.

Nabídka nejnižší akční ceny ve slevě platí pouze do vyprodání zásob. Objednat si můžete levné černé polo online v našem e shopu. Toto úžasné značkové s obrázkem Vám doručíme do všech měst jako je Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Liberec, České Budějovice, Zlín, Jihlava, Kolín, Pardubice, Most, Litoměřice, Děčín, Hradec Králové, Havířov, Mladá Boleslav, Tachov, Mariánské Lázně, Chomutov, Písek, Tábor, Beroun, Litvínov, Mělník, Turnov, Kutná Hora, Znojmo a další města ČR.