Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Lahodné sušené meruňky

Lahodné sušené meruňky        

 

  Kvalitní a lahodné sušené meruňky z Německa od firmy Seeberger. Vyzkoušejte a objednejte si on-line vynikající sušené meruňky plné vitamínů a vlákniny. Lahodné meruňky dodají tělu okamžitou přírodní energii a navíc báječně chutnají. Tyto skvělé sušené meruňky rádi mlsají jak dospělí tak děti. Sušené meruňky Seeberger jsou meruňky velmi vysoké kvality.

    Kvalitní sušené meruňky jsou velmi lehké na trávení. Ideální je používat tuto lahůdku jako doplněk snídaně nebo při pocitu hladu během dne. Luxusní sušené meruňky neuvěřitelně voní a rozplývají se na jazyku. Udělejte si radost a dopřejte tělu koktejl přírodních vitamínů ze sušených meruněk Seeberger.

Seeberger, sušené meruňky, 125 g

Seeberger, sušené meruňky, 125 g

Sušené meruňky Seeberger si zachovávají přirozenou sladkost. Meruňky jsou ručně sbírané. Bez přidaných konzervantů.

Výborné sušené meruňky SEEBERGER se vyznačují mimořádnou velikostí. Jsou sbírány ručně, mají krásnou barvu a chuť.

Sušené nesířené meruňky jsou plné výživných látek. Sušené meruňky jsou ideální pro doplnění draslíku, železa, fosforu, mědi, manganu, zinku a vitamínů A a C. Jsou měkké a mají decentně sladkou chuť. Máte chuť na něco dobrého? Zažeňte chuť na sladké sušenými nesířenými meruňkami Seeberger dovezenými z Německa. Tyto sušené meruňky Seeberger jsou výborné jako svačinka pro rychlé doplnění energie či jako zdravé uspokojení nepřekonatelné chuti na sladké.

Sušené meruňky jsou ideální zdroj vitamínů pro vaše zdraví. Působí proti zácpě, při nadýmání, posilují kosti, při redukčních dietách, při chudokrevnosti, zpomalují proces stárnutí, zlepšují zdraví srdce. Sušené meruňky nám dodají dostatek vlákniny, ale málo kalorií. Sušené meruňky jsou jedním z vyhlášených antioxidantů.

Nesířené sušené meruňky jsou tmavší, ale jsou zdravější než sířené sušené meruňky.

koupit