Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Obojek stahovací služební

 Obojek stahovací služební

 

       Otestujte kvalitní obojek stahovací služební, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní obojek stahovací služební je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný obojek stahovací služební můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

  S tímto krásným obojkem stahovacím služebním budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný obojek stahovací služební vždy po ruce. S obojkem stahovacím služebním se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

   Nejlepší obojek stahovací služební dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit obojek stahovací služební a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás obojek stahovací služební za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.

vodítko banner_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.