Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Opalovací krém 50

Opalovací krém 50

Sluneční krém

Kde koupit opalovací krém 50? Objednejte si kvalitní nejpoužívanější opalovací krém 50, který Vás ochrání před škodlivým UVA a UVB zářením. Tento efektivní opalovací krém 50 rovněž změkčuje pokožku a zpomaluje její vysušení a stárnutí. Otestovaný německý opalovací krém 50 by měl měl používat každý, kdo se vystavuje střednědobému a zejména dlouhodobému účinku ultrafialového slunečního záření. V nabídce naleznete příjemný opalovací krém 50, který je rovněž po určitou dobu vodě odolný a proto vhodný při pobytu ve vodě. Každý speciální opalovací krém 50 je nutné nanášet opakovaně, po určité době, abychom obnovili ochranný film a zvýšili účinnost ochrany.

Vhodný levný opalovací krém 50 je potřeba nanášet zejména na citlivá místa těla, jako jsou ramena, krk, čelo, ale také uši, nos, rty a celý obličej. Pokud se chystáte k moři nebo na hory, kde je sluníčko velmi intenzivní, zvolte nejlepší opalovací krém 50 s maximálním SPF faktorem, který umožní delší pobyt na přímém slunci. Aby se předešlo spálení pokožky, měly by jste používat vedle slunečního krému rovněž ostatní ochranné doplňky, jako je klobouk, čepice s kšiltem, sluneční brýle a oblečení s ochranným UV faktorem, které zakrývá citlivá místa na těle.

Pokud však dojde ke spálení a poranění pokožky, vyhledejte lékařskou pomoc a vyhněte se přímému kontaktu se sluníčkem. Příliš časté slunění rovněž způsobuje rychlejší stárnutí pokožky, zvyšuje počet vrásek a snižuje pružnost pokožky a její přirozenou elasticitu. V našem eshopu si můžete vybrat a objednat účinný opalovací krém 50, který bude přímo vyhovovat vašemu typu pokožky. Velmi vyhledávaný je dětský opalovací krém 50. Každý opalovací krém 50 je vyroben podle přísných norem a z nejlepších surovin. Nakupte si nyní opalovací krém 50 za akční cenu ve slevě a užijte si svou dovolenou a pěkného počasí bez obav před spálením. Krémy jsou vyráběny s různým ochranným filtrem od SPF 10, SPF 15, SPF 20, SPF 30, SPF 50+ a další. Kvalitní drogerie z Německa