Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pasta na zuby Elmex

Pasta na zuby Elmex

Elmex, zubní pasta chránící sklovinu Professional, 75 ml

Vynikající pasta na zuby Elmex s dokonalými čistícími účinky na vaše zuby, dásně a ústní dutinu. Kvalitní pasta na zuby Elmex je vyrobena podle nejlepší receptury a složení. Tato čistící a bělící pasta na zuby Elmex již za velmi krátkou dobu vybělí Vaše zuby a zajistí krásný lesk. Příjemně voňavá pasta na zuby Elmex je ideální pro každodenní používání.

Velmi efektivní pasta na zuby Elmex působí protizánětlivě a zabraňuje vzniku zubního kazu. Oblíbená pasta na zuby Elmex proti parodontóze nebo účinná pasta na zuby Elmex proti kazu odstraní nepříjemný zápach z úst již během prvního týdne používání. Protibakteriální pasta na zuby Elmex rovněž dokonale čistí jazyk a odstraňuje škodlivé bakterie a zubní kámen. Tato pasta na zuby Elmex pečuje citlivě o sklovinu a zubní krčky, které chrání před kazivostí. Využijte i vy nákupu pasty na zuby Elmex online přes internet udělejte něco pozitivního pro své citlivé zuby. Naše pasta na zuby Elmex v akci je za skvělou a levnou cenu. Levná pasta na zuby Elmex je velmi kvalitní a ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem a ústní vodou se vám bude zubní kaz vyhýbat a zabráníte rovněž vzniku zubního kamene.

E-shop pasty na zuby Elmex Vám poskytuje širokou nabídku různých světových značek. Vyzkoušejte nejlepší pastou na zuby Elmex z Německa. Oblíbená je rovněž přírodní pasta na zuby Elmex nebo bio pasta na zuby Elmex. Kvalitní přírodní pasta na zuby Elmex je ideální pro děti. Online nákup pasty na zuby Elmex je velmi snadný. Doprava pasty na zuby Elmex je zajištěna po celé ČR až do domu. Nejlepší pastou na zuby Elmex doručíme do všech měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Zlín, Olomouc, Jihlava, Tábor, Jičín, Trutnov, Opava, Krnov, České Budějovice, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Písek, Klatovy, Krumlov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Benešov, Svitavy, Děčín, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Louny, Chomutov, Most, Litoměřice, Brno a další.