Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Pelíšek pro pejsky

Pelíšek pro pejsky

Kukaně

Pořiďte svému psovi nebo kočce příjemné odpočívadlo, kde najde potřebný klid a pohodlí. Krásný pelíšek pro pejsky poskytne pejskovi nebo kočce dokonalý úkryt v noci i během dne. Měkký pelíšek pro pejsky je velmi kvalitně ušitý a dokonale tvarovaný. Kulatý pelíšek pro pejsky je oválného tvaru. Speciální pelíšek pro pejsky pro malé psy a kočky je vyrobený v různých barevných variantách. Moderní pelíšek pro pejsky se snadno čistí a pere.

Tento oblíbený pelíšek pro pejsky doporučujeme zejména pro malá plemena a rasy psů a pro všechny druhy domácích koček. Kvalitní pelíšek pro pejsky můžete rovněž využít k přepravě pejska nebo kočičky. Tento levný pelíšek pro pejsky by měl používat každý, kdo chová malého psa či kočku v bytu. Luxusní pelíšek pro pejsky se stříškou dodává malému pejskovi nebo kočičce pocit bezpeční a jistoty.

Nyní můžete zakoupit chovatelský pelíšek pro pejsky online v našem e-shopu za akční a nejlepší cenu. Udělejte svému domácímu mazlíčkovi radost a kupte mu úžasný pelíšek pro pejsky, kde se mu bude líbit.