Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Stahovací obojek s fixatorem

Stahovací obojek s fixatorem

 

       Kupte si nejlepší stahovací obojek s fixatorem, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek s fixatorem je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti.

        Krásný stahovací obojek s fixatorem můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska. S tímto krásným stahovacím obojkem s fixatorem budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek s fixatorem vždy po ruce.

        S stahovacím obojkem s fixatorem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací obojek s fixatorem dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek s fixatorem a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás stahovací obojek s fixatorem za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.