Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Prací prášek Klee

Prací prášek Klee

 

Prací prášek Klee

 

 

 

Vyberte si vynikající prací prášek Klee z Německa, který dokonale a velmi snadno odstraní skvrny a fleky z vašeho prádla a oblečení. Účinný prací prášek Klee je vyroben tak, aby snadno a bez námahy odstranil nečistoty i při nízkých teplotách vody. Efektivní prací prášek Klee rovněž krásně a dlouho dobu voní svěží vůní. Tento kvalitní prací prášek Klee si můžete zakoupit v různé balení podle obsahu kg.

Klee prací prášek Color, 10 kg, 120 pracích dávekKlee prací prášek Universal 10 kg, 120 praích dávek

 

Testovaný a oblíbený prací prášek Klee universal lze použít na různé druhy a barvy prádla, speciální prací prášek Klee Color je vyroben pro barevné prádlo. Jak používat prací prášek Klee je popsáno na každém obalu pracího prášku.

Výroba pracího prášku Klee podléhá přísné kontrole, která zahrnuje test účinnosti čistící formule a vlivu na stálost barev. Recenze a diskuse zákazníků potvrzují vynikající a nejlepší účinnost a efektivitu praní s Klee.

 

S pracím práškem Klee je oblíbený zejména mezi německými hospodyňkami hlavně pro jeho nízkou cenu, která patří mezi ty nejlevnější na trhu. Vyzkoušejte i Vy praní v pracím prášku Klee Universal nebo Klee Color na barevné prádlo a budete mile potěšeni. Objednat si můžete všechny produkty Klee online na našem německém eshopu s německou drogerií a potravinami. Nyní za akční cenu ve slevě.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.