Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Prací prášek Lenor

Prací prášek Lenor

 

Prací prášek Lenor

 

Vyberte si vynikající prací prášek Lenor z Německa, který dokonale a velmi snadno odstraní skvrny a fleky z vašeho prádla a oblečení. Účinný prací prášek Lenor je vyroben tak, aby snadno a bez námahy odstranil nečistoty i při nízkých teplotách vody. Efektivní prací prášek Lenor rovněž krásně a dlouho dobu voní svěží vůní. Tento kvalitní prací prášek Lenor si můžete zakoupit v různé balení podle obsahu kg. Testovaný a oblíbený prací prášek Lenor universal lze použít na různé druhy a barvy prádla, speciální prací prášek Lenor Color je vyroben pro barevné prádlo. Jak používat prací prášek Lenor je popsáno na každém obalu pracího prášku. Výroba pracího prášku Lenor podléhá přísné kontrole, která zahrnuje test účinnosti čistící formule a vlivu na stálost barev. Recenze a diskuse zákazníků potvrzují vynikající a nejlepší účinnost a efektivitu praní s Lenorem.

Kupte si účinný prací prášek Lenor. Tento profesionální prací prášek Lenor je čistící prací prostředek pro běžné prádlo a oblečení. Otestovaná a ověřená kvalitní čistící formule dodává tomuto pracímu prášku maximální účinnost a neuvěřitelné čistící schopnosti. Nejprodávanější prací prášek Lenor s dlouhým účinkem je rovněž velmi nejoblíbenější. Nejlepší prací prášek Lenor působí na všechny nečistoty. Vyzkoušejte tento nejpoužívanější prací prášek Lenor na bílé nebo na barevné prádlo. Určitě Vám bude vyhovovat.

Silný prací prášek Lenor z Německa je dokonalým domácím pomocníkem, který Vám značně usnadní praní. Na osvědčený prací prášek Lenor jsou samé kladné recenze. Efektivní nejpoužívanější prací prášek Lenor zničí všechny škodlivé bakterie již při prvním praní. Levný prací prášek Lenor se vyrábí ve všech standardních velikostech od 25 dávek, 30 PD, 60 PD, 90PD,100PD, 110 PD,130 PD a v různém provedení jako je universální prací prášek Lenor na bílé prádlo, prací prášek Lenor Color na barevné prádlo . Využijte akční nabídky na dovozový prací prášek a objednejte si ho za nejlepší cenu v akci. Nabídka nejnižší akční ceny ve slevě platí pouze do vyprodání zásob. Objednat si můžete luxusní prací prášek Lenor online v našem e shopu. Tento úžasný dokonalý prací prášek Lenor značkový Vám doručíme do všech měst jako je Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Liberec, České Budějovice, Zlín, Jihlava, Kolín, Pardubice, Most, Litoměřice, Děčín, Hradec Králové, Havířov, Mladá Boleslav, Tachov, Mariánské Lázně, Chomutov, Písek, Tábor, Beroun, Litvínov, Mělník, Turnov, Kutná Hora, Litoměřice, Hodonín, Benešov, Rokycany, Louny, Karlovy Vary, Vsetín, Přerov, Prostějov, Valašské meziříčí, Vítkovice, Znojmo a další města ČR. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.