Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Prací prášky z Německa Liberec

Prací prášky z Německa Liberec

 

Prací prášky z Německa Brno

 

Využijte možnost online nákupu v našem obchodu přímo z Liberce a okolí. Nakupte si v našem e-shopu výhodně ty nejlepší prací prášky z Německa. Velmi účinný a přitom levný prací prášek z Německa na velmi špinavé prádlo a oblečení s dlouhotrvající příjemnou a svěží vůní. Tyto jedinečné, úžasné a účinné prací prášky z Německa od značkového výrobce Vám ušetří domácí práci a z prádla a oblečení dokonale odstraní i velmi zašlé skvrny a nečistoty a zbaví prádlo nepříjemného zápachu od potu. Kvalitní a efektivní německé prací prášky jsou vyrobeny pro pravidelné a opakované používání.

Nepatrné množství pracího prášku nasypete do odměrky a potom do zásobníku v pračce. Po smíchání prášku s vodou vznikne silný tekutý koncentrát s neuvěřitelně čistícím účinkem a prádlo je dokonale čisté. Silný čistící účinek a báječná vůně pracích prášků z Německa je pověstná a testy, diskuse, recenze a zkušenosti uživatelů to jenom potvrzují.

Dávkování pracího prášku je uvedeno na každém boxu, obalu, pracího prášku. Pro manipulaci s práškem je vhodná a ideální odměrka. Balení pracích prášků je snadno skladovatelné. Německo je známé prodejem profesionálních pracích prášků s perfektním účinkem. Nyní si můžete zakoupit prací prášky z Německa za akční a výhodné ceny rovněž v Liberci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.