Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Jak odstranit zašlé skvrny

Jak odstranit zašlé skvrny

 

Jak vyprat skvrny od propisky

 

Jak vyprat zašlé skvrny od mastnoty, od ovoce, omáčky nebo od kečupu ? Toto je velmi častý problém, se kterým se maminky v domácnosti s malými dětmi pravidelně a neustále potýkají. Běžné prací prostředky jako jsou prací prášky a prací gely většinou na zašlé zašlé skvrny od mastnoty nestačí a i po důkladném a opakovaném praní jsou tyto zažraté, staré a zašlé skvrny stále na prádle vidět.

Testovali jsme mnoho speciálních a účinných pracích přípravků, jak z České republiky, tak z Německa či Rakouska a konstatujeme, že z běžných pracích prášků jako jsou značky Persi, Ariel, Omo, Dalli, Waschkonig, Lenor, Burti, Perwoll, Frosch, Denkmit, Klee, Vanish, Weisser Riese, Sil, Dash a dalších, je jednoznačně nejlepší německý Peresil a německý Ariel. Je jedno zda se jedná o prací prášek či prací gel. Zašlé zašlé skvrny jsou po použití těchto vynikajících a skutečně efektivních a účinných pracích prostředků minulostí.

V případě, že zašlé skvrny od mastnoty jsou skutečně staré a zašlé, doporučujeme použít speciální přípravek na skvrny Dr. Beckmann z Německa, které jsou velmi koncentrované a proto také na zašlé skvrny od mastnoty extrémně účinné. zašlé skvrny zmizí a vaše oblíbené prádlo a oblečení bude opět vypadat jako nové. Recenze a diskuze našich zákazníků potvrzují jedinečnou sílu a rychlé odstranění fleků a zašlých skvrn od mastnoty při zachování původních barev. Vyzkoušejte i Vy kvalitní drogerii z Německa na odstranění fleků a zašlých skvrn a budete mile překvapeni. Jednoduchý způsob jak vyprat mastné skvrny z prádla a oblečení.

Jak odstranit skvrny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.