Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Jak vyprat mastné skvrny

Jak vyprat mastné skvrny ?

 

 

Ariel Professional Color prací prášek na barevné prádlo 140 PD | MalechasPersil Universal, prací prášek z Německa, 100 pracích dávek | MalechasPersil prací prášek Color 100 PD | MalechasPersil gel Color na barevné prádlo, 25 pracích dávek | Malechas

 

 

Jak vyprat mastné skvrny od propisky, od jídla, krve nebo od rzi ? Toto je velmi častý problém, se kterým se maminky v domácnosti s malými dětmi pravidelně a neustále potýkají. Běžné prací prostředky jako jsou prací prášky a prací gely většinou na zašlé mastné skvrny od propisky nestačí a i po důkladném a opakovaném praní jsou tyto zažraté skvrny stále na prádle vidět. Testovali jsme mnoho speciálních a účinných pracích přípravků, jak z České republiky, tak z Německa či Rakouska a konstatujeme, že z běžných pracích prášků jako jsou značky Persi, Ariel, Omo, Dalli, Waschkonig, Lenor, Burti, Perwoll, Frosch, Denkmit, Klee, Vanish, Weisser Riese, Sil, Dash a dalších, je jednoznačně nejlepší německý Peresil a německý Ariel. Je jedno zda se jedná o prací prášek či prací gel. Zašlé mastné skvrny jsou po použití těchto vynikajících a skutečně efektivních a účinných pracích prostředků minulostí.

Jak odstranit skvrny

V případě, že mastné skvrny od propisky jsou skutečně staré a zašlé, doporučujeme použít speciální přípravek na skvrny Dr. Beckmann z Německa, které jsou velmi koncentrované a proto také na mastné skvrny od propisky extrémně účinné. mastné skvrny zmizí a vaše oblíbené prádlo a oblečení bude opět vypadat jako nové. Recenze a diskuze našich zákazníků potrvzují jedinečnou sílu a rychlé odstranění mastných skvrn od propisky při zachování původních barev. Vyzkoušejte i Vy kvalitní drogerii z Německa na odstranění mastných skvrn a budete mile překvapeni. Jednoduchý způsob jak vyprat mastné skvrny z prádla a oblečení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.