Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Jak vyprat skvrny od krve

 Jak vyprat skvrny od krve

 banner-newsletter

Jak vyprat skvrny od krve, od ovoce, oleje nebo od kečupu ? Toto je velmi častý problém, se kterým se maminky v domácnosti s malými dětmi pravidelně a neustále potýkají. Běžné prací prostředky jako jsou prací prášky a prací gely většinou na zašlé skvrny od krve nestačí a i po důkladném a opakovaném praní jsou tyto zažraté skvrny stále na prádle vidět.

Testovali jsme mnoho speciálních a účinných pracích přípravků, jak z České republiky, tak z Německa či Rakouska a konstatujeme, že z běžných pracích prášků jako jsou značky Persi, Ariel, Omo, Dalli, Waschkonig, Lenor, Burti, Perwoll, Frosch, Denkmit, Klee, Vanish, Weisser Riese, Sil, Dash a dalších, je jednoznačně nejlepší německý Peresil a německý Ariel. Je jedno zda se jedná o prací prášek či prací gel. Zašlé skvrny jsou po použití těchto vynikajících a skutečně efektivních a účinných pracích prostředků minulostí.

Jak odstranit skvrny

V případě, že skvrny od krve jsou skutečně staré a zašlé, doporučujeme použít speciální přípravek na skvrny Dr. Beckmann z Německa, které jsou velmi koncentrované a proto také na skvrny od krve extrémně účinné. skvrny zmizí a vaše oblíbené prádlo a oblečení bude opět vypadat jako nové. Recenze a diskuze našich zákazníků potvrvzují jedinečnou sílu a rychlé odstranění mastných skvrn od krve při zachování původních barev. Vyzkoušejte i Vy kvalitní drogerii z Německa na odstranění mastných skvrn a budete mile překvapeni. Jednoduchý způsob jak vyprat mastné skvrny z prádla a oblečení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.