Při nákupu nad 1599 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

konzervy pro kočky

Velmi kvalitní, chutné a výživné konzervy pro kočky z Německa. Konzervy pro kočky je nejrozšířenější suché krmivo, které je velmi rychle připraveno. Konzervy pro kočky se snadno skladují. V kočičích konzervách je většinou obsažena kompletní vyvážená strava, aby váš pes dostal vše potřebné pro zdraví život. Konzervy pro kočky se dnes vyvíjejí s ohledem na velikost psího plemene, stáří a rovněž na alergie, kterými někteří psi trpí. Konzervy pro kočky se mohou skládat z různých druhů masa (drůbeží, hovězí, jehněčí), dále rýže, brambory a ovoce, minerály a vitamíny.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.